DAJ CYNK

KitKat: HTC One już teraz, Galaxy S III i Note 2 w marcu

22.01.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9753

Ważne 5

0

HTC rozpoczął wczoraj wysyłkę Androida 4.4.2 KitKat dla smartfonów HTC One zakupionych w Europie. Do marca na nowy system poczekają użytkownicy flagowych Samsungów z 2012 roku.

HTC rozpoczął wczoraj wysyłkę Androida 4.4.2 KitKat dla smartfonów HTC One zakupionych w Europie. Do marca na nowy system poczekają użytkownicy flagowych Samsungów z 2012 roku.

Wysyłka KitKata dla HTC One dotyczy standardowej wersji telefonu, dostępnej w wolnej sprzedaży i w ofertach operatorów. HTC One Google Play Edition otrzymał KitKata już w listopadzie zeszłego roku. Aktualizacja, oprócz najnowszej wersji Androida, zawiera też odświeżony Sense UI w wersji 5.5.

Do końca marca podobnej aktualizacji spodziewać mogą się użytkownicy flagowców Samsunga z 2012 roku, czyli modeli Galaxy S III i Note 2. Aktualizacja zawiera przezroczysty pasek stanu, nową funkcję drukowania, jak i tryb pracy pełnoekranowej. Użytkownicy w/w Samsungów zakupionych w ofertach operatorów liczyć muszą się z nawet jednomiesięcznym opóźnieniem dostępności aktualizacji.

Źródło tekstu: android.gs, technobuffalo, wł

Komentarze
Zaloguj się
33. marrcus
0

2014-01-24 07:57:03

i na kij wam ten 4.4 jak flash tam zdaje sie nie działa

Odpowiedz

32. ~jacek
0

2014-01-23 20:21:05

A mi CM lepiej dziala na sg s2. Duzo lepiej. Bateria mi dluzej trzyma. A najlepsze ze izoluje miprogramy zeby chronic prywatnosc. A radio mam w *** Nie korzystalem nigdy. Powinni tych programistow od cyanogena zatrudnic u producenta np w lg lub samsungu. Oni naprawde pisza najlepsze softy.

Odpowiedz

31. ~modymody
0

2014-01-23 17:26:57

cm zżera mi baterię w genku szybciej niż sztok. a jak wrzuciłem jajko od franco to był w sam raz na chłodne dni. radio? tunein.

Odpowiedz

30. ~mtx
0

2014-01-23 17:19:34

a na i9100 już slimKAT 4.4.2.4 :)

Odpowiedz

29. ~LepikPL
0

2014-01-23 15:52:03

Jako szczęśliwy posiadacz Note3 soft 4.4, stwierdzam totalny brak różnicy do poprzedniej 4.3. To jakaś moda teraz na szpan? "Bo ja mam kitkata a ty masz iceesa, nananananana". Cartman by się uśmiał.

Odpowiedz

28. ~lool
0

2014-01-23 13:12:45

27 - to ty chyba w orange nie miałeś telefonu, tam osiwieć można, zanim dostanie się aktualizacje. Mniej więcej 3 miesiące musiałem czekać.

Odpowiedz

27. ~Marcin K.
0

2014-01-23 08:39:05

@25-> O! I to jest dobra wieść! Pytanie tylko, czy T-Mobile, który jak widać zostaje w tyle z aktualizacjami, się do tego zastosuje...?

Odpowiedz

26. mikkel
0

2014-01-23 07:42:22

@23 Na ace2 super chodzi. Na CM11 ja miałem radio i słuchałem go.

Odpowiedz

25. ~GorlaK
0

2014-01-23 02:47:02

Pod koniec stycznia 4.4 dla HTC One - prosto z supportu HTC jest ta informacja.

Odpowiedz

22. tMati
0

2014-01-22 21:41:02

@20 zależy od kompilacji. Najgorzej jest z tymi nieoficjalnymi, choć zdarzają się wyjątki.

Odpowiedz

0

2014-01-22 21:26:59

@16 nie obsługuje. Mi akurat to nie przeszkadzam ponieważ nie słucham radia w telefonie.

Odpowiedz

19. ~paz
0

2014-01-22 20:40:16

@16 Bzdury piszesz. Od miesiąca mam 4.3 na swoim One.

Odpowiedz

18. ~WojtekW
0

2014-01-22 20:26:22

@16 doczytać trochę... HTC One już dawno ma 4.3! Tylko w T-mobile jeszcze nie wydali aktualizacji... Mam to wiem.

Odpowiedz

17. ~miro
0

2014-01-22 20:25:28

do 9. A czy ten Twój cudowny CM obsługuje Radio? bo jeśli nie to kiszka, zmieniło się coś w tym temacie? Zobaczymy jakie Sony i LG zaktualizuje smarty w tym roku.

Odpowiedz