DAJ CYNK

KitKat dla flagowych Xperii i LG G2

19.03.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 15220

Ważne 4

0

LG udostępnił aktualizację Androida do wersji 4.4.2 KitKat dla LG G2, nowy system dostępny jest też dla Xperii Z1, Z Ultra i Z1 Compact - wkrótce dla kolejnych.

LG udostępnił aktualizację Androida do wersji 4.4.2 KitKat dla LG G2, nowy system dostępny jest też dla Xperii Z1, Z Ultra i Z1 Compact - wkrótce dla kolejnych.

LG udostępnił aktualizację dla LG G2 najpierw mieszkańcom Korei Południowej i użytkownikom amerykańskiej sieci AT&T. Teraz Android 4.4.2 dostępny jest dla wszystkich krajów. Po aktualizacji smartfon dłużej pracuje na pojedynczym ładowaniu, jest o 17% szybszy w czasie przeglądania stron internetowych, obsługuje Google Cloud i lepiej działa wybudzanie telefonu poprzez funkcję Knock On.

Oprócz standardowego dla KitKata nowego wyglądu belki systemowej i menu szybkich ustawień, użytkownicy Xperii po aktualizacji dostrzegą animacje zaczerpnięte z Sony PlayStation 4, zaktualizowane zostały wszystkie aplikacje Sony: wiadomości, MyXperia, Smart Connect, Small Apps, TrackID, TrackID TV, Sony Select i Smart Social Camera, a Walkman, Album i Movies zintegrowane zostały z serwisami Sony Entertainment Network. Obok standardowych tematów menu pojawia się dostęp do kolejnych 280 pobieranych przez Sony Select.

Już teraz aktualizacja dostępna jest dla niebrandowanych urządzeń: Sony Xperia Z Ultra, Sony Xperia Z1 i Sony Xperia Z1 Compact, trwają też prace nad aktualizacją dla Sony Xperia Z, Sony Xperia ZR, Sony Xperia Tablet Z i Sony Xperia ZL. Dostępność KitKata dla niedawno zaprezentowanych modeli Sony Xperia E1, Sony Xperia T2 Ultra i Sony Xperia M2 zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

Źródło tekstu: LG, Sony, wł

Tagi: kitkat LG Sony
Komentarze
Zaloguj się
62. ~zło
0

2014-10-15 08:10:14

nie działa internet, na niebrandowany soft, ściągnął się brandowanyPORAŻKA!

Odpowiedz

60. ~mmih
0

2014-05-15 12:33:26

moja wyższa wypowiedź dotyczyła niebrandowanego lg g2.Nawet przez to mandat już prawie zapłaciłem.

Odpowiedz

59. ~mmih
0

2014-05-15 12:32:33

Nie aktualizować. Ja zaktualizowałem i w konsekwencji mam same problemy. Nie mogę praktycznie korzystać z telefonu w normalny sposób. Zdarza się, że rwie połączenia.Natomiast najważniejszy problem to niedziałający mikrofon w co 2 połączeniu gdy włącze tryb głosnomówiący, co praktycznie uniemożliwia mi rozmowę w samochodzie (nie mam zestawu).Napisałem do serwisu LG czy mają problemy z aktualizacją, to mi odpisali, żeby im wysłać telefon do serwisu. Dziękuję bardzo.

Odpowiedz

58. ~sallow
0

2014-04-05 12:10:19

Mam juz ta aktualizacje w sieci pley jest ok bez problemow szybkosc wyraznie wzrasta

Odpowiedz

57. ~Malwiś
0

2014-04-05 09:07:42

Play udostępnił aktualizacje :) wszystko ok tylko trzeba po wgraniu kitkata ustawić Apn-y by działał internet

Odpowiedz

56. ~mxzptlk
0

2014-04-04 11:17:23

LG PC Suite wykrywa już v20a dla HKG (Hong Kong).

Odpowiedz

54. ~Ralf
0

2014-03-31 09:32:02

Lg G2 Aktualizacja z wersji C na D już jest

Odpowiedz

53. ~dan
0

2014-03-29 10:09:10

xperia z1c zaktualizowana s,iga ladnie nic sie nie wiesza

Odpowiedz

52. ~mxzptlk
0

2014-03-27 08:36:57

No nareszcie się coś dzieje z HKG :) Faktycznie zaktualizowało z wersji b na c. To jeszcze nie 4.4.2 ale najważniejsze, że coś drgnęło.

Odpowiedz

51. ~
0

2014-03-26 20:56:58

czy na xperie L oprócz 4.2.2 jest opcja na 4.3 lub 4.4 ?

Odpowiedz

50. ~Ralf
0

2014-03-26 19:39:14

Właśnie zaktualizowal się lg g2 wersja Hong Kong (b) do wersji (c) android 4.2.2

Odpowiedz

49. ~mxzptlk
0

2014-03-26 07:36:28

Ralf - google nie boli: http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36

Odpowiedz

48. ~Gogo
0

2014-03-26 00:19:58

Na LG G2 bez problemu wszystko działa nadal:) Tak naprawę działa szybciej i to widoczne gołym okiem na aplikacjach.

Odpowiedz

47. ~Ralf
0

2014-03-25 19:47:06

Czy gdzieś w sieci jest jakaś informacja kiedy lg g2 wersja Hong Kong będzie aktualizacja do kit kat?

Odpowiedz

46. ~chris99
0

2014-03-24 10:47:40

Witam. A ja ciągle czekam na 4.3 w swojej Xperii T. Soft nie brandowaany. Nie wiem dlaczego tak długo to trwa?

Odpowiedz