DAJ CYNK

Kiano Slim 10000 do kupienia w Biedronce za 59,90 zł

07.07.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7143

Ważne 2

3

Od wczoraj można kupić w Biedronce pojemny powerbank, który przyda się na wakacyjne wojaże z dala od gniazdka elektrycznego.



Od wczoraj można kupić w Biedronce pojemny powerbank, który przyda się na wakacyjne wojaże z dala od gniazdka elektrycznego.

Kiano Slim 10000 ma nominalną pojemność wynoszącą 10 tys. mAh. Wyposażony w dwa porty USB, jeden microUSB i diodowy wskaźnik naładowania powerbank pozwala jednocześnie ładować do trzech urządzeń, a prąd ładowania może wynieść 1 lub 2,1 A przy napięciu 5 V.

Powerbank Kiano ma wymiary 152 x 73 X 17 mm i waży 230 g. Urządzenie można kupić w Biedronce do 19 lipca w cenie 59,90 zł.

Źródło tekstu: biedronka.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
28. ~Kocik
0

2017-07-17 14:18:53

Chyba każdy producent podaje pojemność w mAh liczoną przy napięciu akumulatora (lub baterii akumulatorów), czyli najczęściej 3,7V. Po przeliczeniu na wyjściowe 5V będzie odpowiednio mniej (zasada zachowania energii). Xiaomi na swoich powerbankach poza pojemością przy 3,7V podaje również przeliczenie na 5V. Zależność jest liniowa, więc współczynnik jest dokładnie 0,74. 10000mAh (3,7V) = 7400mAh (5V)

Odpowiedz

27. ~lewak
0

2017-07-14 10:07:56

Powerbank podziałał niecały tydzień... brawo Biedronka za sprzedawanie takiego badziewia

Odpowiedz

26. ~Ogr
0

2017-07-13 11:44:16

25 - Co da ci książeczka z ostrzeżeniami jak urządzenie zacznie się palić? jak pominięty jest układ zabezpieczający to powinni wycofać ze sprzedaży i tyle w temacie

Odpowiedz

25. wlo
0

2017-07-12 18:33:32

24 - raczej głupota użytkowników. Ktokolwiek zajrzał do książeczki z ostrzeżeniami jakie dołączają do takiego sprzętu? NIKT! A to jednak litowe ogniwa są.

Odpowiedz

24. ~grysio
0

2017-07-12 18:31:02

Naprawdę są takie luki w tym powerbanku? Nie wiem czy to bezmyślność czy głupota z ich strony, ale jestem pewien, że nie kupię żadnego ich produktu skoro nie dbają o bezpieczeństwo.

Odpowiedz

23. ~Bat
0

2017-07-12 15:14:20

Dopiero co czytałem o wybuchających smartfonach Kiano, skoro nie dbają o bezpieczeństwo, nie ryzykowałbym zakupu baterii, nie wiem co ostatnio z tymi akumulatorami się dzieje... ale może to tłumaczy niską cenę

Odpowiedz

22. ~Marszal
0

2017-07-11 14:28:18

@21 może i podali 10000mAh ale po zajrzeniu do środka jest 2 razy po 5000, dodatkowo zmartwiło mnie to, że konstrukcja urządzenia pomija układ zabezpieczający, co znacząco zwiększa ryzyko samozapłonu

Odpowiedz

0

2017-07-11 09:38:56

19). Może w środku są mniejsze ogniwa, a na zewnątrz podano 10.000..15). Pytasz o li-ion, czy li-pol?

Odpowiedz

20. ~janek
0

2017-07-11 09:28:53

jakoś przewodów też zostawia wiele do życzenia, ja się na niego niestety skusiłem

Odpowiedz

19. ~zawiedziony
0

2017-07-10 11:56:23

Zmierzona realna pojemność to 8500mAh ... Kiano nie pierwszy raz ściemnia w parametrach, kto wie co jeszcze znajdę jak dobiorę się do środka...

Odpowiedz

18. ~delta
0

2017-07-08 21:03:05

Czyli gdzieś 6 Ah (albo po marketingowemu 6000 mAh). Starczy teoretycznie na naładowanie dwukrotnie Huawei P9 Lite albo innego smartfonu z baterią 3000 mAh. Zapewne w środku ogniwa paliwowe typu 18650 (takie jak w laptopowych bateriach), a ich napięcie to 3,7v. Jak się mylę to mnie poprawcie.

Odpowiedz

17. ~
0

2017-07-08 09:49:40

A co w środku? 4 tanie 18650? To nie lepiej sobie kupić obudowę na te akusy z możliwością ich ładowania?

Odpowiedz

16. ~
0

2017-07-08 08:49:16

Wszystko od tego importera to kosmicznie marne, chińskie g.

Odpowiedz

15. ~Kiano
0

2017-07-07 19:01:08

W artykule nie podano,jaki typ akumulatora posiada powerbank. Czyżby to nieistotna informacja ?

Odpowiedz

0

2017-07-07 17:03:38

8). Tak, 70%-80%, ale tylko u najlepszych.

Odpowiedz