DAJ CYNK

Kiano Core 9.7 - rozdzielczość Retiny i cztery rdzenie

21.05.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5256

Ważne 3

2

Oferta Kiano powiększyła się o 9,7-calowy tablet z ekranem o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli, czterordzeniowym procesorem 1 GHz i 2 GB pamięci RAM - Kiano Core 9.7 kosztuje przy tej specyfikacji poniżej tysiąca złotych.

Oferta Kiano powiększyła się o 9,7-calowy tablet z ekranem o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli, czterordzeniowym procesorem 1 GHz i 2 GB pamięci RAM - Kiano Core 9.7 kosztuje przy tej specyfikacji poniżej tysiąca złotych.



Jednostką centralą jest procesor A31 Quad-Core, wyposażony w cztery rdzenie Cortex A7, uzbrojone dodatkowo w 2 GB pamięci RAM. Za łączność odpowiada moduł Wi-Fi b/g/n, a 16 GB pamięci wewnętrznej można łatwo rozbudować za pomocą kart microSD lub po prostu podłączając do tabletu pendrive. Poprzez adapter możliwe jest podłączenie zewnętrznego modemu 3G.

Wyjście HDMI w standardzie 1.3 umożliwia odtwarzanie filmów jakości FullHD na zewnętrznych ekranach. Już jednak wbudowany 9,7-calowy wyświetlacz 2048 x 1536 pikseli LCD IPS2 pozwala cieszyć się wysoką jakością obrazu. Na liście obsługiwanych formatów wideo nie zabrakło MKV, RMVB czy rozmaitych DivX-ów i XviD-ów. W tablecie znalazły się dwa aparaty fotograficzne - przedni do rozmów wideo ma matrycę VGA, tylny 2 Mpix.

Tablet zainstalowany ma system Android w wersji 4.1. Nad długą pracą urządzenia czuwa akumulator o pojemności 8000 mAh. Cena detaliczna Kiano Core 9.7 to 979 zł (sieć sklepów Alsen).

Źródło tekstu: Kiano, wł

Tagi: Kiano
Komentarze
Zaloguj się
19. ~jhmhjm
0

2013-06-18 18:41:05

vhmvhjm

Odpowiedz

18. ~Znajomy
0

2013-05-26 16:37:47

Do bax17: No zaraz chwileczkę ja też nie wiem co ma wspólnego nazwa Kiano z telekomunikacją, jak wiesz to napisz i tyle, wszyscy się dowiemy, telepolis jest dla ludzi a nie dla wielkich znafcuf

Odpowiedz

0

2013-05-22 13:25:56

@16 ale iPad to też chińczyk ;)

Odpowiedz

16. ~mila
0

2013-05-22 11:49:22

juz miałem Pantagram Quadra też z Retiną i w promocji z Wyborczą za 749 zł.... mulił jak cholera... nie dało się na tym nic robić.... (no może mam za dobre doświadczenia z ipadem?) i powiedziałem: nigdy więcej "chińczyków"...

Odpowiedz

0

2013-05-22 08:34:38

pisałem to już na konkurencyjny portalu, napiszę i tu: ten procesor jest za słaby!! to stary Cortex A7 ze słabym taktowaniem, i bez znaczenia, że jest 4-rdzeniowy, już lepszy byłby 2-rdzeniowy A9 z taktowaniem min 1,2GHz przy tej rozdzielczości ta deska będzie przymulała na lewo i prawo z tym procesorem!!!

Odpowiedz

14. ~...
0

2013-05-22 08:28:36

Taaa... Tylko jak z jakością.

Odpowiedz

13. ~2
0

2013-05-22 06:58:18

*12 wystarczy, że ma wifi i wystarczy udostępnć neta z telefonu. Internet będzie szybki, a w miejscach gdzie nie ma zasięgu neta i tak nic to nie da. W większości miejsc w których korzystam z tableta jest wifi, a praca z tabletem to nie musi oznaczać ciągłego przeglądania internetu.

Odpowiedz

12. ~q
0

2013-05-21 20:17:30

Jest 3G? Nie ma, więc to ramka na obrazki a nie tablet.

Odpowiedz

11. Kamil_K
0

2013-05-21 19:50:03

Czy nie szkoda na poważnym portalu poświęcać miejsce chinolom? Takich marek są tysiące. Kiano to, niestety, nieporozumienie jakościowe.

Odpowiedz

10. bax17
0

2013-05-21 19:37:30

do ~m76, jezeli nie widzisz nic wspolnego to moze czas sie zastanowic czy trafiles na dobra strone?! czy bawisz sie w slawnego jasia smietane? taki nieudolny prowokator?

Odpowiedz

9. ~grzegorz
0

2013-05-21 19:14:50

i dziala z darmowym netem aero2:)

Odpowiedz

8. ~grzegorz
0

2013-05-21 19:14:05

ten ma wbudowane 3g Tablet Kiano Core 10.1 Dual 3G 2x1.6 i kosztuje 800zl;)

Odpowiedz

0

2013-05-21 17:12:54

SMutne, że przy takich parametrach android będzie działać tak wydajnie jak iPad przy gorszych :P Ale cena odpowiednia i z 4.1/4.2 da radę z tego korzystać.

Odpowiedz

5. ~M.
0

2013-05-21 17:10:14

Tyle że procesor najpewniej gorszy niż w iPadzie 4 (mimo że quad-core, to jest Cortex A7, iPad 4 ma Cortexy A15), GPU na pewno też znacznie gorsze, nie wspominając już o bazie aplikacji.

Odpowiedz

4. ~user_delete27
2

2013-05-21 17:06:01

Za mniej niz polowe cene ipada 4 mozna miec niezly sprzet, nice :)

Odpowiedz