DAJ CYNK

KGI: Apple zakończy produkcję iPhone'a X w połowie 2018 roku

20.01.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5994

Ważne 1

4

Ming-chi kuo - analityk KGI znany z trafnych prognoz na temat działalności Apple'a - przewiduje, że Amerykanie zakończą produkcję iPhone'a X.



Ming-chi kuo - analityk KGI znany z trafnych prognoz na temat działalności Apple'a - przewiduje, że Amerykanie zakończą produkcję iPhone'a X.

Jeśli przewidywania okażą się słuszne, to będzie to bardzo zaskakująca wiadomość. W końcu Tim Cook chciał za pomocą tego urządzenia podbić światowe rynki i doprowadzić do kolejnej rewolucji na rynku telefonów. Ale wyniki okazały się zupełnie inne. Model kanibalizował sprzedaż siostrzanego iPhone'a 8, a jego własne wyniki (choć bardzo dobre) okazały się zbyt niskie w stosunku do planowanych. 18 milionów w obecnym kwartale, oraz 13 milionów (zgodnie z przewidywaniami) w następnym to porażka dla Apple'a.

Ale to nie jedyny powód. Model nie podbił Chin. Na tym rynku dalej niepodzielnie królują lokalni producenci telefonów z Androidem (Oppo, Vivo, Xiaomi, Huawei). To ma być gwóźdź do trumny tego urządzenia. Apple ma zatem zakończyć produkcję w połowie 2018 roku i skupić się na nowej generacji iPhone'ów.

Źródło tekstu: 9to5mac, wł

Komentarze
Zaloguj się
38. ~@
0

2018-01-22 15:47:14

Szkoda tylko, że produkując podzespoły dla APLE i znając ich cenę ludzie którzy się tym zajmują cierpią czasem skrajne ubóstwo.. a firma odpowiada "że stara się coś zrobić".

Odpowiedz

37. ~jaax44
0

2018-01-22 09:52:44

Oglądałem ostatnio 8 note za 4 tysie, i jak dla mnie to x przy nim wygląda jak zabawka z odpustu (ale ja to się nie znam na telefonach ;-).

Odpowiedz

36. ~Calllm7
0

2018-01-21 22:00:23

Ale macie ,,problem " - kasiora i tak wpada do tego samego wora.

Odpowiedz

35. ~Ola
0

2018-01-21 21:43:48

Można juź wgrać sobie Androida na iPhony! Ten gościu tak robił: Czy to możliwe??

Odpowiedz

34. mlody_pelikan
0

2018-01-21 19:01:44

chińczycy to biedaki to ich nie stać na iPhony

Odpowiedz

33. ~Xxx
-1

2018-01-21 17:17:53

Informacja moze buc prawdziwa. Faktycznie Apple zaprzesta produkcji X-a ale w chinach i bedzie produkowac w USA:-) malu drobiazg..

Odpowiedz

32. ~Caalm
0

2018-01-21 14:53:18

Tak się stało trudno. Chińskie telefony są nic nie warte. Jedne mogą nadać się do śmieci ;*

Odpowiedz

31. ~MK
0

2018-01-21 14:35:09

Ja mam kota, rybki oraz psa, tra la la. :)

Odpowiedz

30. ~Beeeeerrr
0

2018-01-21 14:22:04

A ja mam iPhone X i passata TDI :) i z obydwu jestem bardzo zadowolony .... :)

Odpowiedz

28. ~Edward Chetny
0

2018-01-21 13:07:35

Iphone x to był niewypal gdzie miesiąc wcześniej byla 8ka. Sami sobie zrobili konkurencje. Ale kto bogatemu zabroni.

Odpowiedz

27. Tytus22
0

2018-01-21 12:38:45

Do 13 różni się systemem a to dla niektórych bardzo ważne.

Odpowiedz

26. iphoneski
0

2018-01-21 12:30:25

@13 systemem, dobrą synchronizacją z komputerem, iPhone długo będzie trzymał cenę, 4K w 60 klatkach, to tak na szybko.

Odpowiedz

25. ~pabloki
0

2018-01-21 07:47:17

Ja jeżdżę za 5 tys samochodem, a na telefon droższy od mojego Pasata TDI to bym w życiu się nie zdecydował:)

Odpowiedz

24. ~Ela J.
0

2018-01-20 23:29:52

Płakać nikt nie będzie jak zakończą produkcję ani końca Świata przez to nie zobaczymy. :-)

Odpowiedz