DAJ CYNK

Kazam wchodzi do sieci handlowych

13.05.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5562

Ważne 6

8

Kazam, dostępna w Polsce od zeszłego roku brytyjska marka produkująca telefony komórkowe i smartfony, rozwija swoją sprzedaż o detaliczne sieci handlowe - MediaMarkt i Saturn. Do tej pory telefony te były dostępne tylko w Plusie.

Kazam, dostępna w Polsce od zeszłego roku brytyjska marka produkująca telefony komórkowe i smartfony, rozwija swoją sprzedaż o detaliczne sieci handlowe - MediaMarkt i Saturn. Do tej pory telefony te były dostępne tylko w Plusie.

W sklepach Media Markt oraz Saturn dostępne są modele Kazam Q4.5, KAZAM X5.0, KAZAM X5.5 oraz KAZAM Life B2 i KAZAM Life B4.

Źródło tekstu: Kazam

Tagi: kazam
Komentarze
Zaloguj się
22. ~KONSULTANT
0

2014-05-26 16:49:25

Dzwonimy do wybranych użytkowników Plusa którzy aktywnie (doładowują konto) używają tak zwanych "starterów" z ofertą na zwykłe doładowania i Kazamem za 3 zł więc pan z posta nr. 17 niech albo bierze mniej albo niech zmieni dilera ... zwykle na 3 Kl. którzy wysłuchają mojej oferty w całości i nie mówią z reguły "nie bo nie" jeden bierze ten telefon bo względem wykonania, stabilności systemu oraz możliwość działania na 2 kartach SIM te telefony biją każdy inny na głowę.

Odpowiedz

21. ~Liki
0

2014-05-16 09:24:33

Jeśli ktoś nie wierzy może tutaj zajrzeć http://www.tvntl.pl/index.php/programy-mainmenu-30/kurier-mainmenu-39/11876-wybuch-telefon i macie swoje zachwalane chińczyki jeszcze pól biedy jeśli są dużo tańsze od markowych tel ale jeśli kosztują 100 zł mniej to i tak lepiej dołożyć np do Samsunga. Dziś Huawei jest w cenie markowych tel więc trzeba być debilem żeby go kupić.

Odpowiedz

20. ~kazam radomsko
0

2014-05-16 09:00:21

Ostatnio taki kazam sie zapalil na kolanach dziewczyny w radomsku. Wpiszcie w google wybuchl telefon radomsko

Odpowiedz

19. ~
0

2014-05-14 15:59:20

1,teraz wszystko jest Chińskie, modemy i telefony Hawei,ZTE, a mimo to spisują się całkiem dobrze, sam kiedyś byłem uprzedzony do takich firm ale jak za zacząłem korzystać z modemów Huawei, ZTE czy później ze smartfonów tych firm to złego słowa na te firmy nie powiem, bardzo dobre mają urządzenia, moim zdaniem najgorsze są uprzedzenia, Kazama jeszcze nie miałem ale nie wykluczam że go kupię

Odpowiedz

18. ~
0

2014-05-14 15:52:36

14,dawniej przeplacałem za elektronikę telefony,tv i wcale to nie było za dobrej jakości ale kiedyś powiedziałem stop i od tamtego czasu nie przepłacam nawet parę razy się zastanowie zanim kupię i dobrze na tym wychodzę, a tym że po pół roku to według napaleńców staroć się nie przejmuje bo ważne żeby był sprawny i żeby służył długo,a nie wymiany co pół roku bo to też by się znudziło, ważne tylko czy spełnia oczekiwania i tyle,a markowa marka już nic nie gwarantuje bo powiedzą że już nie mają tego modelu i części też nie ma, teraz mamy czasy kiedy wszystko trzeba traktować jak jednorazowe czyli używasz aż się zepsuje,a potem nowe, takie mamy czasy ale źle nie jest jeśli wchodzą cenowe alternatywy

Odpowiedz

17. ~
0

2014-05-14 15:42:50

a ceny tych mldeli tel to gdzie ?w Plusie był jakiś kazam za 249 zł z kartą sim na kartę :), wiec 5 przy takich cenach zamiast serwisować lepiej kupić nowy

Odpowiedz

16. ~
1

2014-05-14 12:56:30

15, a może jakaś lektura o używan/''iu apostrof/''u z sens/''em?

Odpowiedz

15. ~Adam
0

2014-05-14 12:51:36

A ja mam KAZAM/''a od Plus/''a i sobie ten telefon chwalę. Potrzebny mi był prosty dual-SIM, jedyny warunek to Android na pokładzie. Cudów nie oczekiwałem a jednak pół roku użytkuję dość intensywnie i sprawuje się całkiem, całkiem. Daleko mu pod względem wydajności do Note I, którego dodatkowo używam prywatnie ale jako słuchawka do rozmów, prostych gier, nawigacji czy sporadycznego korzystania z internetu - super. Stabilny soft, prosta nakładka, Android 4.2.2. Jedyny mankament to słaby wyświetlacz, zarówno pod kątem jakości obrazu w słońcu, jak i podatności na zarysowania. Ale porównując w tym przedziale cenowym z Alcatelem długo się nie wahałem.

Odpowiedz

14. ~Liki
0

2014-05-14 12:35:44

Ja też stanowczo odradzam kupowania od Pentagrama i innych chińczyków ukrywających się pod np. polskimi markami lepiej trochę i kupić coś dobrego od markowych producentów. Bardzo żałuję zakupu telefonu od tej marki nie był warty swojej ceny 700 zł to zwykli oszuści takie coś powinno kosztować max 450 zł wtedy cena rekompensuje kiepską jakość wykonania i beznadziejną pracę a od tel za 700 zł oczkuje się czegoś więcej! Zostałem nabity w butelkę dlatego przestrzegam innych przed kupnem takich telefonów moim zdaniem lepiej jest wybrać markową markę do której można bez problemu dostać części zamienne akcesoria baterie itd nawet jeśli mają nieco gorsze parametry techniczne. Zapamiętajcie jedno słowo "jakość". Niestety ją mogą zaoferować tylko renomowani producenci a chińskie telefony są warte tyle co lampki na choinkę lub jakiś piekarnik z tego kraju albo sie popsuje albo nie będzie działał jak powinien!

Odpowiedz

13. ~Calm7
0

2014-05-14 10:36:49

11). wlo. Ale od kiedy Kazam jest w Polsce, że mówisz , że znasz Kazama? 4 lata temu tablety Kazama były???

Odpowiedz

12. wlo
0

2014-05-14 10:07:02

I nie sądzę żeby kiedykolwiek w przyszłości któryś z synów kupił cokolwiek tej marki ;-) Ja tym bardziej. A i swoje doświadczenia przekazał kolegom...

Odpowiedz

11. wlo
0

2014-05-14 10:05:14

~6@ - ja ją znam... bo na nieszczęście syn kupił tablet (nie komputer, tablet graficzny) tej firmy - chciał zaoszczędzić... Pół roku jako tako działał, bo nie można było normalnie tego używać, potem kilka "napraw" gwarancyjnych a potem sprawdzenie jak takie coś jest zbudowane i po posegregowaniu jako odpady podzespołów, wylądowało to w śmieciach ;-) W międzyczasie dołożyłem mu do Wacoma... 4? 5? lat już bez najmniejszego problemu i bardzo często w warunkach "terenowych" go używa? Nie ma żadnych problemów ze sprzętem... No ale ponad 4 razy droższy był...

Odpowiedz

10. ~marekb
2

2014-05-14 09:57:20

@9Pentagram jest akurat kiepska firma. Kupilem karte wifi tej firmy do mojego stacjonarnego kompa. Chociaz byla ona w standardzie N (router tez) i miala 2 anteny, to miala gorszy zasieg niz moja komorka w standardzie G. Nie mowiac juz o ciagle zerwanych polaczeniach czy problemach z ustawieniem polaczenia na dostarczonym oprogramowaniu. Jezeli smartfony Pentagrama sa tej samej jakosci, to nie zamierzam kupowac zadnego.

Odpowiedz

9. ~6@
1

2014-05-14 09:14:21

Nieznajomość marki Pentagram kwalifikuje Cię jak "janusza".

Odpowiedz

8. ~4D
0

2014-05-13 23:29:56

A niech sobie wchodzi. Do katalogu telepolis żaden Kazam jeszcze długo nie wejdzie :-)

Odpowiedz