DAJ CYNK

Kazam TV 4.5 - pierwszy smartfon w Europie z tunerem DVB-T

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 16038

Kazam prowadza na rynek pierwszy w Europie telefon komórkowy z wbudowanym tunerem DVB-T, pozwalającym na oglądanie naziemnej telewizji cyfrowej. Cena urządzenia to 599 zł.

Kazam wprowadza na rynek pierwszy w Europie telefon komórkowy z wbudowanym tunerem DVB-T, pozwalającym na oglądanie naziemnej telewizji cyfrowej. Cena urządzenia to 599 zł.Kazam TV 4.5 ma czterordzeniowy procesor 1,3 GHz, 4,5-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości 480 x 854 pikseli, dwa gniazda kart SIM, czytnik kart pamięci, aparat fotograficzny 5 Mpix (z funkcją HDR) i wysuwaną antenę wzmacniającą sygnał radiowy dla tunera DVB-T. Tuner wyposażony jest w funkcję elektronicznego programu TV - EPG oraz możliwość oglądania kanałów w jakości HD.

Akumulator 1800 mAh pozwala na oglądanie telewizji przez maksymalnie 3 godziny. Aby oglądać dłużej, trzeba się już zaopatrzyć w zewnętrzny power bank lub po prostu, podłączyć telefon do ładowarki.

Telefon będzie można kupić w Polsce od drugiej połowy sierpnia w kolorach białym lub czarnym. Cena ustalona została na 599 zł.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Kazam

Źródło tekstu: Kazam, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu