DAJ CYNK

Karnawałowa oferta T-Mobile z urządzeniami Huawei w atrakcyjnych cenach

27.12.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5002

Ważne 5

3

Od dzisiaj, 27 grudnia 2017 roku, telefon Huawei Mate 10 lite oraz tablet Huawei MediaPad T3 10 można kupić w T-Mobile w "supercenach".



Od dzisiaj, 27 grudnia 2017 roku, telefon Huawei Mate 10 lite oraz tablet Huawei MediaPad T3 10 można kupić w T-Mobile w "supercenach".

Huawei Mate 10 lite to smartfon wyposażony między innymi w ośmiordzeniowy procesor Kirin 659, 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej, a także akumulator o pojemności 3340 mAh. Do tego dwa podwójne aparaty fotograficzne oraz 5,9-calowy wyświetlacz o proporcjach 9:18 (1:2).

Dane telefonu Huawei Mate 10 lite
Zobacz dane techniczne Huawei Mate 10 lite na TELEPOLIS.PL

W karnawałowej promocji w T-Mobile Huawei Mate 10 lite można kupić już za 1 zł na start przy miesięcznej opłacie w wysokości 90 zł i umowie na 24 miesiące. Oferta obejmuje nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz Internet bez limitu danych w kraju.

<: F3501 :>

Dla osób, które lubią nieco większe urządzenia, T-Mobile oferuje tablet Huawei MediaPad T3 10. Jego cechy charakterystyczne to ekran o wysokiej rozdzielczości, obudowa z lekkiego i trwałego aluminium oraz akumulator o pojemności 4800 mAh. Tablet dostępny jest już za 1 zł na start w ofercie z Internetem mobilnym obejmującej pakiet 30 GB danych i abonamentem w wysokości 39,99 zł miesięcznie. Umowa zawierana jest na 24 miesiące, a raty za sprzęt rozłożone są na 36 miesięcy.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
19. dapter
0

2017-12-28 12:16:17

no no interesujaca oferta, szczegolnie ze za 1 zl na start

Odpowiedz

18. karibu
1

2017-12-27 17:34:34

ale nie ma co te reklamowki bez telewizyjnych mordek sa mega

Odpowiedz

17. ~mkkot
-1

2017-12-27 16:49:26

Weźcie ludzie przeczytajcie sobie na wiki co to jest ironia, a potem komentarz nr 1.

Odpowiedz

16. ~Artek
1

2017-12-27 15:36:11

11 nie, nie jestem, choć szkoda bo pewnie dostałbym jakiś rabat na abonament :DChodzi raczej o to że, Pan patriota z pierwszego postu nie podał żadnych argumentów na potwierdzenie swojej tezy.za to ja oprócz argumentów z posta nr 6 mogę jeszcze dorzucić fakt że bez rabatu SmartDom Plus GSM jest najdroższą siecią na rynku.

Odpowiedz

15. jowish
0

2017-12-27 14:38:34

Serio nie jest źle

Odpowiedz

14. ~Riko
3

2017-12-27 12:23:56

13. Mam abonament w Orange i nie mam zadnych limitów a przynajmniej kar za przekroczenie limitów a w T mobile 1500zl za to ze np chce powiedziec ukochanej jak bardzo ja kocham i np wysle 500 sms w 1 dniu;) patrz RŚUT paragraf 18

Odpowiedz

13. ~maciek
0

2017-12-27 12:16:24

12. A jaki limit ma konkurencja?

Odpowiedz

12. ~Riko
3

2017-12-27 12:14:29

Trzeba też pamiętać o karach za 500 sms w 1 dniu w T mobile.. Taki to maja no limit.

Odpowiedz

11. ~
0

2017-12-27 12:10:03

@Artek, a Ty piszesz z IP Multimedia czyli naprawdopodobniej jesteś ich pracownikiem?

Odpowiedz

10. ~Karnawal to jest gdzie indziej
1

2017-12-27 11:51:01

Na orange.pl widze tego Mate 10 lite za 83zl miesiecznie. W skali w 2 lat to 200zl w kieszeni...

Odpowiedz

9. ~
2

2017-12-27 11:44:36

8 - to raczej tzw. pożyteczny idiota, któremu wydaje się, że ktoś uwierzy w jego majaki.

Odpowiedz

8. ~Artek
1

2017-12-27 11:41:01

A i jeszcze jedno Abonent Polskiej Sieci Plus naprawdę nie wiesz że wszyscy widzą że piszesz z ip plusa i najprawdopodobniej dostałeś &quot;polecenie służbowe&quot;?:)

Odpowiedz

7. ~
0

2017-12-27 11:40:27

1- jesteś tak żałosny, jak twoja sieć. Dno i wodorosty.

Odpowiedz

6. ~Artek
0

2017-12-27 11:33:33

1. ~Abonent Polskiej Sieci PlusJa niedawno złożyłem dyspozycje przeniesienia numeru z polskiej sieci plus do niemieckiej sieci t-mobile mimo tego że będę płacił o 15zł więcej za de facto mniejszy pakiet internetowy..... wiesz dlaczego? bo Polska sieć plus jako JEDYNA NA RYNKU MA W D... posiadaczy iphone/''ów... mmsy przy każdej aktualizacji trzeba ustawiać ręcznie a wifi calling nie było nie ma i pewnie nie będzie bo po co......

Odpowiedz

5. ~Pablosox123
-2

2017-12-27 11:30:57

A plus to najgorsza sieć w Polsce.

Odpowiedz