DAJ CYNK

Kanada: BlackBerry KeyOne u wszystkich operatorów, u jednego pobił rekord

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5919

Przedwczoraj smartfon BlackBerry KeyOne trafił do oficjalnej sprzedaży w niektórych krajach. Zainteresowanie telefonem przechodzi wszelkie oczekiwania - dowodzą tego wieści od największego operatora z Kanady.Przedwczoraj smartfon BlackBerry KeyOne trafił do oficjalnej sprzedaży w niektórych krajach. Zainteresowanie telefonem przechodzi wszelkie oczekiwania - dowodzą tego wieści od największego operatora z Kanady.

Fani marki BlackBerry już od początku maja mogą kupić KeyOne'a w Londynie. Jak widać matecznik BlackBerry - Kanada - również nie zawodzi. Urządzenie mogą nabyć klienci różnych operatorów: Rogers, Bell, Bell MTS, SaskTel oraz Telus. W tym ostatnim - wyłącznie klienci biznesowi, ale przedstawiciele Telus już zapowiedzieli, że to się zmieni.

Największym kanadyjskim operatorem jest Rogers. Firma istnieje od 1983 roku i obecnie posiada 10 milionów 274 tysiące klientów. Zatrudnia prawie 6 tysięcy pracowników. To właśnie z tego miejsca dochodzą nas najlepsze wiadomości. KeyOne pobił rekord zamówień jakiegokolwiek modelu BlackBerry w przedsprzedaży. Wliczając w to poprzednie modele - z autorskimi systemami firmy z Waterloo. O tym wszystkim poinformował Steve Cistulli z TCL Communications.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Twitter, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu