DAJ CYNK

Kampania crowdfundingowa nowego tabletu z Sailfishem skończyła się sukcesem

23.07.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 13

Ważne 3

0

Na początku maja informowaliśmy, że na światło dzienne wyjdzie kolejny tablet z Sailfish OS. Youyota Tablet to również pierwsze urządzenie z tego segmentu, za które Jolla nie jest stuprocentowo odpowiedzialna. Jest jednak partnerem strategicznym.Na początku maja informowaliśmy, że na światło dzienne wyjdzie kolejny tablet z Sailfish OS. Youyota Tablet to również pierwsze urządzenie z tego segmentu, za które Jolla nie jest stuprocentowo odpowiedzialna. Jest jednak partnerem strategicznym.

Na początku lipca tablet trafił na platformę crowdfundingową Indiegogo. Twórcy odnieśli sukces - cel zbiórki został wypełniony w 251%, zebrano bowiem 129965 dolarów. Przy okazji sprzedano również 476 tabletów.

Youyota Tablet posiada czterordzeniowy procesor Intela o taktowaniu 1,8 GHz, 2 GB RAM, 32 lub 64 GB pamięci wbudowanej (zależnie od wersji) oraz akumulator o pojemności 4500 mAh. Przekątna ekranu wynosi 7,85 cala, nie zabrakło jacka 3,5 mm a do urządzenia możemy dobrać klawiaturę. Systemem operacyjnym jest Sailfish OS 2.1 Iijoki. Jolla zobowiązała się do wspierania tabletu przez trzy lata.

Źródło tekstu: Indiegogo, Jollafr, wł

Komentarze
Zaloguj się