DAJ CYNK

Już niedługo Motorola zaprezentuje następcę Moto G

12.08.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 22

Ważne 3

1

Źródła zbliżone do Motoroli informują, że najdalej za miesiąc na rynku pojawi się następca modelu Moto G. Główną zmianą będzie większa powierzchnia ekranu, ale niestety również i cena.

Źródła zbliżone do Motoroli informują, że najdalej za miesiąc na rynku pojawi się następca modelu Moto G. Główną zmianą będzie większa powierzchnia ekranu, ale niestety również i cena.

Motorola Moto G była bardzo ciepło przyjęta na całym świecie. Smartfon oferujący bardzo dobrą wydajność, ekran o rozdzielczości 720p, łączący to ze stosunkowo niską ceną. Jego następca zaoferuje większy wyświetlacz, który przy tej samej rozdzielczości urośnie z 4,5 do 5 cali, ale niestety wraz ze wzrostem rozmiaru ekranu wzrośnie również cena urządzenia. Ma ona wynosić ponad 250 dolarów, czyli dwa razy więcej niż pierwsza wersja Moto G.

Motorem napędowym Moto G2 (lub Moto G+1, nazwa nie została jeszcze potwierdzona) będzie, podobnie jak w pierwszej wersji, czterordzeniowy Snapdragon 400 taktowany zegarem 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM i układ graficzny Adreno 305. Główny aparat otrzyma wyższą rozdzielczość, 8 zamiast dotychczasowych 5 Mpix, podobnie jak przedni, którego rozdzielczość wyniesie 2 Mpix, a nie jak dotąd 1,3 Mpix. Pamięć wbudowana ma wynosić 8 GB i póki co nie ma informacji na temat innych wersji, jak również gniazda na karty pamięci, którego brak był główną wadą pierwszej Moto G. Smartfon będzie pracował pod kontrolą Androida w wersji 4.4.4 i zapewne zostanie zaktualizowany do Androida L, podobnie jak obecne już na rynku Moto G i Moto X.

Druga wersja Motoroli Moto G ma trafić do pierwszych odbiorców już 10 września, natomiast oficjalna prezentacja jest spodziewana na berlińskich targach IFA.

Źródło tekstu: Gsmarena

Komentarze
Zaloguj się