DAJ CYNK

Już jest Jelly Bean dla Galaxy S III - Polska dostała go jako pierwsza [wideo]

24.09.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 14427

Ważne 0

0

Samsung rozpoczął wysyłkę aktualizacji oprogramowania dla Samsungów Galaxy S III. Tym razem to już nie mała łatka, lecz najnowszy Android 4.1 Jelly Bean.

Samsung rozpoczął wysyłkę aktualizacji oprogramowania dla Samsungów Galaxy S III. Tym razem to już nie mała łatka, lecz najnowszy Android 4.1 Jelly Bean.

Pierwszym krajem, który otrzymał aktualizację jest Polska, do reszty Europy oprogramowanie trafi w późniejszym terminie. Producent umożliwia pobranie aktualizacji zarówno w trybie OTA, jak i za pośrednictwem KIES. W obu przypadkach bateria powinna być naładowana w przynajmniej 50%.

Interesujące porównanie Androida 4.0 Ice Cream Sandwich i Androida 4.1 Jelly Bean przygotowała witryna PocketNow:



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: test telefonu.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Tagi: samsung
Komentarze
Zaloguj się
54. ~adiii
0

2012-10-07 22:26:30

już nie wezmę nigdy z t-mobile!!!

Odpowiedz

53. ~madakerez
0

2012-10-05 00:38:40

To nie prawda, że Play udostępniło aktualizacje.

Odpowiedz

52. ~Kasia
0

2012-10-04 12:23:10

Zrobiłam aktualizacji chwilę po jej wyjściu tak więc już jakiś czas z niej korzystam. Tel działa mi bardzo dobrze, nie zawiesza się ani nic...mam wrażenie,że nawet działa trochę płynniej. Jedyna rzecz, którą utraciłam to rzeczy zapisane w kalendarzu...a tak to wszystko po aktualizacji miałam.

Odpowiedz

51. ~trezorro
0

2012-09-28 15:41:32

Poprawka, nie jest dobrze. Radzę uważać z tą aktualizacją. U mnie w SGS3 po updejcie są problemy z internetem... modem często traci połączenie i nie potrafi go ustanowić ponownie. Potrzebny jest restart.... bardzo wkurzający objaw. :(

Odpowiedz

48. PLANET
0

2012-09-25 01:20:32

#43: no to zrobiles blad typu: lece do serwisu z czyms, co potencjalnie moze im sie nie spodobac. Najczesciej patrza na bootlogo, wersje softu i jego ogolne pochodzenie, sprawdzaja licznik i pare innych rzeczy. Wgrales wyciek oficjalnego JellyBeana (bo sa juz od dlugiego czasu i to rozne, jak najbardziej na S2), ale ten mimo ze od Samsunga, to jeszcze nie wszedl w zycie - wobec czego nie jest oficjalny. A nawet majac oficjalny ROM, trzeba zwrocic uwage na to, czy brandu nie ma, czy jest (i jesli jest, to jakiej sieci - to jest istotne, wersja softu i aktualizacji juz nie). Tak na wszelki wypadek lepiej wgrac ROM "kompatybilny" (wiadomo ocb) z kupiona wersja telefonu - choc nie raz nie dwa zdarzalo sie, ze klienci sieci mieli niebrandowane softy (np. SGS3 w Erze na poczatku nie mial brandu na soft) i inne przypadki (np. dotyczace aktualizacji), wobec czego majac ogolny oficjal tez mozna rozmawiac z serwisem.

Odpowiedz

47. ~SirAdi
0

2012-09-25 00:56:33

@43 Wgranie oficjalnego softa od producenta nie powoduje utraty gwarancji, nawet gdy zastępujesz soft brandowany. Ale Ty wgrałeś nieoficjalny, bo na S2 nie ma jeszcze oficjalnego Jelly Bean, i idąc z nim do serwisu pozbyłeś się gwarancji.

Odpowiedz

46. marrcus
0

2012-09-24 22:21:19

43. lol bo przecie na s2 nie ma jeszcze JB

Odpowiedz

45. ViNYL
1

2012-09-24 20:48:36

43: Jak wgrałeś JB do SGS2 to się nie dziwię.

Odpowiedz

44. mrcrush
0

2012-09-24 19:53:40

ale adobe flash playera mozecie sobie dograc, nie wiem jak z sIII ale aktualizowałem tablet do 4.1 i normalnie mozna dograc ze strony adobe.com albo chociazby z ipmart polska z .apk pozdro

Odpowiedz

42. PLANET
0

2012-09-24 17:44:01

#38: zdecydowanie nie - ale zeby chuchac na zimne, przed ewentualnym oddaniem do serwisu mozna wgrac oficjalny ROM brandowany, nalezacy do danej sieci w ktorej sie kupilo, obojetnie w jakiej wersji. Takze dostepne na sammobile.com (tam sa TYLKO oficjalne ROMy, nie potrzebujace roota). De facto - nawet, jesli zrobilbys root i wgral nieoficjalny ROMu (wtedy zwieksza Ci sie tzw. "stan licznika") - mozna zarowno zresetowac do zera sam licznik (poprzez Triangle Away), jak i usunac calkowicie root, a na koniec wgrac zwykly, oficjalny ROM (czy to brandowany, czy tez nie).

Odpowiedz

41. ~firepenguindiscopanda
0

2012-09-24 17:23:16

Witam, czy ktoś z osób, które zaktualizowały S3 może podać jakieś wrażenia, czy rzeczywiście jest jakaś różnica jak na przykład na filmiku?

Odpowiedz

0

2012-09-24 17:07:35

@38 - czytałem, że to wiąże się z utratą gwarancji. Prawda to?

Odpowiedz

39. ~darek_ciechanów
0

2012-09-24 16:54:25

Ja mam kupiony telefon w orange i poszła bez żadnych problemów aktualizacja.

Odpowiedz

38. ~PLANET
0

2012-09-24 16:39:06

To oficjalny ROM, wiec sciagnijcie z sammobile.com i wgrajcie Odinem... Ale zaraz kolejne pare osob bedzie narzekac/etc., ze "nie ma aktualizacji".. W morde...

Odpowiedz

37. ~bob
0

2012-09-24 16:38:41

bo jak na razie to aktualizacja bez ingerencji idzie na telefonach bez brandingu sieci. Czyli kupiony normalnie w sklepie a nie w Tmobile, Plus czy ktokolwiek inny, gdzie do telefonu wgrywają swoje śmieci. Aktualizacja idzie jak na ten moment chyba tylko na czystych telefonach. I nie ma tu znaczenia z jakiej sieci korzystasz, ważne aby telefon był czysty. Proszę o poprawkę jeśli się mylę. Sam mam kupiony tel w Plusie i nie ma aktualizacji.

Odpowiedz