DAJ CYNK

Jest już aktualizacja do Windows Phone 7.8!

30.01.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 59074

Ważne 13

6

W Zune pojawiły się aktualizacje wielu starszych telefonów do Windows Phone. Wersja 7.8 przynosi kilka ciekawych i przydatnych nowości.

W Zune pojawiły się aktualizacje wielu starszych telefonów do Windows Phone. Wersja 7.8 przynosi kilka ciekawych i przydatnych nowości.

Jak donoszą czytelnicy, aktualizacja dostępna jest już dla następujących modeli telefonów:


Aby zaktualizować swój telefon, należy uruchomić program Zune i podłączyć telefon kablem USB do komputera, przejść w aplikacji do ustawień telefonu i wybrac opcję AKTUALIZUJ.

Jedną z nowych funkcji jest możliwość przesyłania mediów do innych urządzeń za pomocą Bluetooth. W aplikacji Transfer kontaktów pojawi się również możliwość dzielenia się danymi kontaktów z wykorzystaniem tej technologii. Poprawione ma być podtrzymywanie połączenia WiFi przy uśpionym urządzeniu.

W nowej wersji systemu wprowadza również nowy wygląd menu głównego oraz aplikację przeznaczona do tworzenia własnych dźwięków dzwonka.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
141. ~sQt
0

2013-04-17 17:10:13

a ja mam dopiero teraz info o aktualizacji ( PLUS GSM )

Odpowiedz

140. ~Kurek
0

2013-03-21 13:24:05

No w końcu jest aktualizacja na 7.8 w plusie :d walanie mi się aktualizuje

Odpowiedz

139. ~:-(
0

2013-03-21 13:15:43

Ee.. Że jak?! "jedną z nowych funkcji jest możliwość przesyłania mediów do innych urządzeń za pomocą bluetooth".. Nie no, kto w ogóle kupuje takie niedoróbki?! Nokia, wstyd! :-(

Odpowiedz

138. ~bida
0

2013-03-21 13:04:43

Te wszystkie nokie to syf a aktualizacja to pół dnia próbowania i dalej kupa,, beznadzieja najgorszy zakup w życiu ;/

Odpowiedz

137. ~Dubajczyk
0

2013-03-18 20:21:23

Udało się zaktualizować drugi tel przez wymuszenie. pierwsze dwa pakiety musiałem wyłączać internet. Trzeci wskoczył automatycznie. Net rozłączałem po tym jak na NetMeterze widziałem, że transfer zastartował. Ok. 3- 5 sekund od kliknięcia Aktualizuj. Mam nadzieję, ze komuś pomogłem. Pozdrawiam ;)

Odpowiedz

136. ~Dubajczyk
0

2013-03-18 18:39:39

zaktualizowałem Lumię 610 z Plusa do wersji 7.10.8862.144. działa elegancko, lecz gdy próbuję na drugiej zrobić to samo pokazuje, ze tel. jest już zaktualizowany. Porównując informacje o telefonach zauważyłem różnicę, a mianowicie tam gdzie się znajduje Operator. Lumia zaktualizowana miała coś takiego: Plus PL SW variant ID299 v.03. Natomiast w tej słuchawce, której nie mogę zaktualizować jest: Plus PL SW variant ID299 v.02. Oba telefony bez simlocka i pracują w Heyah.

Odpowiedz

135. ~killer
0

2013-03-16 17:54:50

w erze juz kolejna aktualizacja na 7.10.8862.144

Odpowiedz

134. ~wwww
0

2013-03-15 09:51:33

jest sposob na aktualizacje : przyj......c mlotkiem

Odpowiedz

133. ~wwww
0

2013-03-15 09:50:19

pedalski telefon najwiekszy szrot

Odpowiedz

132. ~Kurek
0

2013-03-08 21:16:03

I co u was dalej cisza z L610 z plusa?

Odpowiedz

131. ~mikado
0

2013-03-01 10:49:52

W orange też pomarańczowa KUPA. Lumia 800 jest aktualna ze starym softem. SYF i bida. Z Ery - wszystko śmiga od początku lutego.

Odpowiedz

130. ~Kurek
0

2013-02-22 23:05:39

To jest wszystko *** warte ze tak powiem

Odpowiedz

129. ~czeslaw12333
0

2013-02-21 14:21:40

niedługo minie miesiąc od pojawienia sie tej aktualizacji a w plusie nadal nie da sie zaktualizowac telefonu L610 MASAKRA

Odpowiedz

128. ~pixel32
0

2013-02-18 20:03:44

kiedy będzie ta aktualizacja dla Lumii 610???! Mam ją w plusie i już ze 2 tygodnie czekam... na wymuszenie z tym odłączaniem neta też nie wyszukuje :/

Odpowiedz

127. ~devil
0

2013-02-18 08:17:20

no troche abstrakcja, ale tak to działa. Ważny jest też czas kiedy odłączasz neta. Jednym zadziała po 1-2 sekundach a u mnie dopiero wyszukiwało kedy odcinałem po 5-6 sekundach- trzeba ekpereymntować. Czyli tak: klikasz w zune aktualizuj, czekasz 5 sekund i odłączasz net. Potem czekasz cierpliwie czy znajdzei aktualizcje. Jak znajdzie to włączsz net z powrotem i aktualizujesz. Wszystko trzeba powtórzyć 3 razy ponieważ WP 7.8 wskakuje na końcu. Sam się namęczyłem ale zrobiłem:)

Odpowiedz