DAJ CYNK

Jest jailbreak na iOS7!

22.12.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 15933

Ważne 7

2

Pojawił się długo wyczekiwany jailbreak dla iPhone'a, iPada i iPod touch z iOS7 - evasi0n. Działa także z systemem w wersji 7.0.4.

Pojawił się długo wyczekiwany jailbreak dla iPhone'a, iPada i iPod touch z iOS7 - evasi0n. Działa także z systemem w wersji 7.0.4.

Aby "uwolnić" iPhone'a lub iPada, należy udać się na stronę evasi0n.org, a następnie ściągnąć program do jailbreaku w wersji na Windows lub Mac OSX. Cały proces trwa około 5 minut.

Pewne kontrowersje wzbudziły doniesienia na temat sprzedaży exploita umożliwiającego jailbreak Chińczykom za 1 mln dolarów (przekazanie kodu mogłoby być wykorzystane do tworzenia szkodliwych aplikacji). Grupa Evad3rs tłumaczy jednak, że kod nie został udostępniony, a jedynie rozpoczęto partnerstwo podobne do tego z Saurikiem, stojącym za nieoficjalnym sklepem z aplikacjami Cydia. Na tych samych zasadach mieszkańcy Chin znajdą po jailbreaku w swoich smartfonach i tabletach sklep Taig.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
59. ~Squall
0

2013-12-28 12:52:10

@Hose, dla części jest idealny dla inych nie, wiesz to. Ale wolisz napisac komenta z dupy, ot tak aby się porechotać przed monitorem.

Odpowiedz

58. Maniiiek
0

2013-12-24 18:15:35

@24 wiesz, że "prowokator" udający idiotę jest bardziej żałosny od prawdziwego idioty?

Odpowiedz

57. Hose
1

2013-12-24 09:13:34

"Pojawił się długo wyczekiwany jailbreak dla iPhone/''a, iPada i iPod touch z iOS7" Mając tak cudowny sprzęt trzeba czegoś wyczekiwać? Ja słyszałem że ten sprzęt jest idealny po samym wyjęciu z pudełka ;-)

Odpowiedz

53. ~Janekk
1

2013-12-23 10:25:17

Uważajcie na tego JB http://niebezpiecznik.pl/post/jailbreak-dla-iphone-5s-5c-oraz-ip ada-air-na-ios7/

Odpowiedz

52. ~Nick
0

2013-12-23 09:11:53

Ale po co jakaś aplikacja poprawiająca Appla? Przecież ideału nie da się poprawić, nie rozumiem? ;p No to teraz czekać na pozew albo apel Appla że to jest szkodliwe dla użytkowników, jak nieoryginalny kabelek, którego każdy używa na swoją odpowiedzialność przecież, a oni w trosce o klienta (czyli o swoją kasiorę) kabelki zablokowali.

Odpowiedz

50. ~1910
0

2013-12-23 03:11:33

Jakie programy po JB moga zaciagac apki tak jak poprzednio instalus. Vshare i appcake maja slabe zrodla polowa nie dziala zeus nie dziala repo. Co jest inna alternatywa?

Odpowiedz

48. ~Zniesmaczony
0

2013-12-23 01:54:57

Ten wykrzyknik w tytule mogliście sobie darować

Odpowiedz

44. ~
1

2013-12-22 23:59:55

42* Do kogo to piszesz ? Do mnie ? Bo ja sie nie czuje adresatem... nie mam ani plastika ano co rootowac. Jailberkowac tez nie mam co. Bo nie chce miec i tyle. Mialem i sie namiałem. Kieruj swoje pierdy do innych.

Odpowiedz

42. ~
-3

2013-12-22 23:25:26

To po co Ty rootujesz swojego plajstika??? A zapomniałem -żeby działał

Odpowiedz

41. ~
0

2013-12-22 23:03:48

Kupuja ajfona, po to, żeby czekac na mozliwosc normalnego z niego korzystania. Zawsze mis ie to podobalo. Z taka radoscia i ufnoscia rzucaja sie do instalek, w koncu maja urzadzenie idealne.

Odpowiedz

39. ~Ja
2

2013-12-22 22:56:33

Czytam te debilne wpisy o okradaniu i wypociny gimbazy co nigdy iPhona w ręku nie mieli, a o jailbreaku wiedza tyle co im komputerswiat napisze, ze to ZUO. Swipe selection, copic, iFile, adblocker - jesli sa odpowiedniki w AppStore to ja poproszę - jesli nie to SHUT UP BURAKI

Odpowiedz

38. ~
0

2013-12-22 22:19:33

@37 http://bit.ly/1cf5MV3

Odpowiedz

37. ~Ljuboj
0

2013-12-22 21:33:43

mógłby mi ktoś napisac co tak naprawde wniesie z działaniu telefonu jail na iPhone 4..? :)

Odpowiedz

35. ~kasia899
0

2013-12-22 20:44:29

Ja akurat taka rzecz zrobilam, gdyz dostalam iphona 3gs 4 lata temu z UK i mial simlocka, a nie bylo innej mozliwosci zeby odblokowac tel. Nie korzystalam w ogole z tej cydii tylko z appStore;)

Odpowiedz

30. wlo
1

2013-12-22 20:13:32

No i właśnie... W "normalnej" dyskusji, jak ktoś mówi, ze nie lubi urządzeń Apple, to okazuje się, ze jest kmiotem spod mostu, którego nie stać na porządny sprzęt... Tylko właśnie wydaje mi się, ze ci, których "stać" wydają na gadżet ostatnie grosze tylko dlatego, żeby towarzystwu zaimponować zabawką, na której użytkowanie ich nie stać tak naprawdę... To tak jak kiedyś mówiłem o chłopcach, którzy na mieście wszystkim pokazywali jak to się jeździ pięknie odrestaurowaną beemką (bo przecież 20-letnia jest lepsza od salonowego fiata czy innej renówki) - do czasu aż im bak wysechł... Po zrzutce, podepchnęli kilkaset metrów ścigacza na stację pod dystrybutor... LPG ;-) Nie widze różnicy w tym przypadku pomiędzy jednymi i drugimi ;)

Odpowiedz