DAJ CYNK

Jeśli masz LG G6, to jeszcze trochę poczekasz na Oreo

22.01.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4472

Ważne 1

4

Włoski oddział LG oficjalnie poinformował, że model G6 otrzyma Androida 8 w II kwartale bieżącego roku, czyli w najgorszym razie w czerwcu.



Włoski oddział LG oficjalnie poinformował, że model G6 otrzyma Androida 8 w II kwartale bieżącego roku, czyli w najgorszym razie w czerwcu.

Już w październiku w wynikach serwisu Geobench znalazł się LG G6 z Androidem 8.0 na pokładzie. Pod koniec 2017 roku można było przeczytać informacje, że wersja testowa Oreo pojawiła się w Chinach. Jednak na oficjalną aktualizację tego koreańskiego flagowca musimy jeszcze trochę poczekać, w najgorszym razie nawet 5 miesięcy.

Włoski oddział LG poinformował na swojej stronie internetowej, że Android Oreo trafi na europejskie egzemplarze LG G6 w pierwszym półroczu 2018 roku. Termin ten doprecyzowano na Twitterze informując, że aktualizacja będzie dostępna w drugim kwartale tego roku, czyli w grę wchodzą miesiące kwiecień, maj i czerwiec.


Zobacz: Testujemy LG G6 - pierwsze wrażenia, wydajność, aparat i jakość dźwięku
Zobacz: Następca LG G6 będzie miał małe opóźnienie

Źródło tekstu: LG, wł

Komentarze
Zaloguj się
17. ~Daro423
0

2018-02-20 15:41:39

Nigdy wiecej LG !!!!

Odpowiedz

16. ~Robert
0

2018-01-24 00:44:36

Czyli co jeszcze g4 nie ma tej aktualizacji?

Odpowiedz

15. ~diler
0

2018-01-23 22:03:36

Co prawda to prawda. Chyba predzej na Honor 8 wyjdzie Oreo niz na LG G6. Nigdy tak nie zalowalem przesiadki. Wydajnosciowo zero roznicy, jedynie wyswietlacz wiekszy, ale to zarazem plusyl i minus. Do tego po kilku miesiacach w zaokragleniach na styku ramki ze szklem jakies odpryski sie pojawily. Kpina. Nigdy wiecej telelfonu LG. Samsunga tez nie wezme. Poczekam jeszcze ok rok i wracam do chinczyka.

Odpowiedz

14. ~
0

2018-01-23 19:03:03

13 nie ma i pewnie nie bedzie, pytani na FB ukrywaja pytanie, albo nagle 20 osob chwali ich produkty, smieszna i niepowazna firemka. NIGDY wiecej LG :D Zastanowcie sie dobrze czy ten szajs bez wsparcia kupowac. Robia z klientow idiotow. Jak sie sam o system nie postarasz to niczego nie dostaniemy. I nie minusujcie , mat.ołki z LG tylko zapier.. do uczwiej roboty , prawda w oczy kole :D

Odpowiedz

13. ~Kuba
0

2018-01-23 17:34:42

LG nie dba o klientów LG G4 miał już dostać Androida 7 ale nic się nie dzieje w temacie.

Odpowiedz

12. ~
0

2018-01-23 17:16:47

jesli masz flagowca samunga :) to ta aktualizacje ujrzysz w 4 kwartale 2018roku

Odpowiedz

11. ~Smajtung
0

2018-01-23 14:57:52

Podobnie jest w Samsung wypssione drogie telefony jak np. Note8 a Ordo niewiadomo kiedy!

Odpowiedz

10. ~@
0

2018-01-23 13:36:40

I co te aktualizacje dają???

Odpowiedz

9. ~
-3

2018-01-23 10:32:09

Norma u tej badziewnej firmy. G4 obiecane a gow.no jest. Wiec ja sie nie dziwie ale wy sie kiedys zdziwicie jak chinole sie beda sprzedawac a wy skonczycie plajta albo sprzedaza dzialu mob. Bo w dpie macie aktualki jak nikt

Odpowiedz

8. ~Radek
0

2018-01-23 09:45:44

Skoro rok po premierze to niech się wysilą i od razu 8.1 dadzą...

Odpowiedz

7. ~honor
-1

2018-01-23 07:53:32

w honorze 9 już od 2 miesięcy mam oreo jaka firma taka aktualizacja

Odpowiedz

6. ~Q-ra
0

2018-01-23 06:31:53

@4. Info:

Odpowiedz

5. ~Gliwice
0

2018-01-23 01:22:42

4. ~Q-ra. Aaa K8 2017? Skąd info że dostanie chociażby K10 2017?

Odpowiedz

4. ~Q-ra
0

2018-01-22 23:39:48

@3. Dostanie. LG K10 2017. Jest tylko śmieszna sprawa: po aktualizacji "znika" połowa dostępu do RAM.

Odpowiedz