DAJ CYNK

JerryRigEverything znęca się nad Huaweiem Mate 10 Pro

09.02.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3473

Ważne 2

1

Zack z kanału JerryRigEverything do swojego pierwszego w 2018 roku testu wytrzymałościowego użył ostatniego flagowca Huaweia.Zack z kanału JerryRigEverything do swojego pierwszego w 2018 roku testu wytrzymałościowego użył ostatniego flagowca Huaweia.

Huawei Mate 10 Pro to smartfon, który bez większych problemów przeszedł testy wytrzymałościowe Zacka, z małym ale. Szkło chroniące wyświetlacz uległo zarysowaniu ostrzem numer 6, czyli tak jak w przypadku innych urządzeń chronionych przez Corning Gorilla Glass 5. To samo szkło osłania także obiektywy aparatów fotograficznych, co zasługuje na pochwałę. Jedynie czytnik linii papilarnych ma powłokę wykonaną z tworzywa sztucznego, więc łatwiej ulega działaniu ostrza noża. Jednak nie wpływa to w żaden sposób na działanie czujnika.

Próba ogniowa? Długie sekundy przypalania ekranu zapalniczką i ten nadal działa. Niestety w tym przypadku po zaprzestaniu działania ognia na matrycę AMOLED, ta nie wraca do pierwotnego stanu i wciąż widać przypalane miejsce z uwagi na powstałe tam przebarwienie. Konstrukcja flagowego Huaweia okazała się bardzo mocna. Wyginanie telefonu w jedną i drugą stronę nie przyniosło żadnego uszczerbku na "zdrowiu" smartfonu.Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: JerryRigEverything, wł

Komentarze
Zaloguj się
0

2018-02-09 11:06:43

Aż serce boli :/ Ale przynajmniej wiem, że nie kupiłem szrotu :)

Odpowiedz