DAJ CYNK

Jelly Bean dla Galaxy S III pod koniec września

06.08.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3601

Ważne 0

0

Jak podaje witryna SamMobile, Samsung I9300 Galaxy S III będzie pierwszym smartfonem Samsunga po dwóch modelach linii Nexus, który otrzyma aktualizację Androida do wersji 4.1 Jelly Bean. Potem nowy system trafi do Galaxy S II i Galaxy Note.

Jak podaje witryna SamMobile, Samsung I9300 Galaxy S III będzie pierwszym smartfonem Samsunga po dwóch modelach linii Nexus, który otrzyma aktualizację Androida do wersji 4.1 Jelly Bean. Potem nowy system trafi do Galaxy S II i Galaxy Note.

Póki co Samsung nie potwierdził terminów planowanych aktualizacji, jednak lider na rynku smartfonów nie może zwlekać i terminy podane przez SamMobile wydają się bardzo prawdopodobne.

Jelly Bean trafi do Galaxy S III pod koniec września, z kolei zeszłoroczne modele Galaxy S II i Galaxy Note aktualizację otrzymają w IV kwartale. W tym samym terminie Android 4.1 powędruje do nie zaprezentowanego jeszcze oficjalnie smartfono-tabletu Galaxy Note II.

Wciąż nie ma przecieków na temat planowanych terminów aktualizacji dla tabletów Samsunga.

Źródło tekstu: SamMobile

Komentarze
Zaloguj się
19. ~SG S II
0

2012-08-07 15:25:57

@ 16 17 i 18 jak tak wam nie psuje najlepszy op w Polsce to zmiencie soft na taki jaki chcecie za pomocą odina. ale trochę racji w tym jest że wszyscy udostępnili ICSa a Orangutan szmaciarski nie.

Odpowiedz

18. ~android
0

2012-08-07 15:22:28

@ 16 i 17 Racja orange to szmaciarze i tylko słodko pierdzą .

Odpowiedz

17. ~
0

2012-08-07 10:06:20

tak Orange super szybko aktualizuje swoje smartfony. Rewelacja, SG SII nadal ma androida 2,3 . Śmieciowy operator, nie dba o klientów , ma ich w ***

Odpowiedz

16. ~
0

2012-08-07 08:33:42

Najszybciej aktualizuje samsunga galaxy s2 szwajcarska sieć Orange. cały czas brak aktualizacji do androida 4 ICS . Zenada ! Wszyscy już udostępnili ta aktualizację , nawet Play a oni nic. żal.pl nigdy więcej brandowanego telefonu z orange.

Odpowiedz

15. rain86
0

2012-08-07 07:58:02

@14 uruchamiasz zapomniany i zakurzony PC/laptop, cieszysz się bezproblemowym flashem na dużym ekranie i nie męczysz wzroku na kilku calach - proste prawda?;)

Odpowiedz

14. ~moskwicz2006
0

2012-08-07 07:47:35

lipa z tym androidem. Jak nie będzie działał flash to bez sensu tyle wydawać.. I który system teraz wybrać.? Jak oglądać meczyki.?

Odpowiedz

13. ~hopla
1

2012-08-07 00:16:38

@ no to chwali się takie zachowanie producenta. Ciekawe kiedy inni producenci tak zrobią, pewnie jedynym bodźcem byłby sukces Huawei dzięki takiemu rozwiązaniu.

Odpowiedz

12. Maniiiek
0

2012-08-07 00:10:52

@11 Nie do końca, oni dają możliwość korzystania z czystego i ze swoją nakładką. Sam wybierasz.

Odpowiedz

11. ~hopla
0

2012-08-06 23:11:23

Huawei nie ładuje czasem czystego Androida 4.1 do swojego modelu przez co aktualizacje są szybsze?

Odpowiedz

10. LuiN
1

2012-08-06 22:49:24

4, romek - właśnie wysłałem Sirmarkowi filmy i wielką paczkę zdjęć do testu 808-mki. Lumia 900 i 808 PureView zbliżają się wieeelkimi krokami - nie pojadę na upragniony urlop nim ich nie dokończę;) Tymczasem w sierpniowym numerze Mobile Internet masz skróconą wersję recenzji 808-mki mojego autorstwa. A teraz już wracamy do tematu tego newsa.

Odpowiedz

9. ~Luc
-1

2012-08-06 22:34:00

No i jeszcze jedno...temat jest o najlepszym telefonie i jego aktualizacji więc po co wcinasz wzmianki o jakiejś tam nokii...???

Odpowiedz

8. ~Luc
0

2012-08-06 22:32:53

@4 Romek - po co Telepolis ma testować coś co z góry jest skazane na porażkę? Miałem ten telefon w ręku i bawiłem się nim chwilę i dramat. Nokia pogrąża się coraz bardziej

Odpowiedz

7. ~crank1985
1

2012-08-06 22:19:57

@6 Nokia Pure View 808, telefon z 41 megapikselową matrycą i Symbianem. Resztę dasz radę "wygooglować".

Odpowiedz

6. ~Typowi polacy
-3

2012-08-06 22:03:41

A co to jest Nokia 808?

Odpowiedz