DAJ CYNK

Jeden z pomysłów na iPhone'a z wygiętym ekranem wygląda dziwnie znajomo

06.04.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5479

Ważne 4

2

Dopiero co Bloomberg poinformował o pracach Apple'a nad zakrzywionym ekranem, a już pojawił się koncept iPhone'a wykorzystującego takie rozwiązanie.



Dopiero co Bloomberg poinformował o pracach Apple'a nad zakrzywionym ekranem, a już pojawił się koncept iPhone'a wykorzystującego takie rozwiązanie.

Martin Hajek zaprojektował telefon, który wygląda, jak połączenie iPhone'a X z pokazaną w lutym w Barcelonie Nokią 8110. Mamy tu więc sięgający górnej krawędzi dotykowy wyświetlacz z wcięciem, a także odsuwaną klapkę, pod którą znajdziemy klawiaturę. A w zasadzie drugi ekran z klawiaturą. Kupilibyście takiego iPhone'a?




Zobacz: Apple pracuje nad bezdotykowym sterowaniem i zakrzywionym ekranem do iPhone'a
Zobacz: Apple chce sam produkować ekrany do smartfonów

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
21. ~Bolek
0

2018-04-09 13:33:44

Niema co się spinać baranów na te *** od wybrakowanego logo nigdy nie brakowało więc i na kolejne tym razem dziwaczne *** nie braknie chętnych. Na szczęście jest nadzieja dla tego świata z roku na rok grupa docelowa dla tego shitu maleje.

Odpowiedz

20. ~Jarek Mikul
0

2018-04-09 11:04:26

Ale g....!

Odpowiedz

19. ~do 17
0

2018-04-07 18:59:01

To z pewnością też. I ciągle nie mogą się nadziwić...

Odpowiedz

18. ~
0

2018-04-07 17:40:54

w ten sposób wyginał sie huawei p8 lite

Odpowiedz

17. ~
0

2018-04-07 08:25:01

@16 - Apple od kąd wymyslił srajFona testuje na ludziach ich głupotę w wydawaniu pieniędzy.

Odpowiedz

16. ~
0

2018-04-06 22:35:57

Zakrzywienie, to dziwna rzecz, ale z drugiej strony ma pewien sens. Nasze oczy są jakby punktem, które patrząc na tę samą odległość wyznaczają sferę. Same oko jest sferą. W przyszłości telefony będą mogły być giętkie więc chyba czas na zakrzywione telefony by w efekcie giętkie telefony mogły powstać w przyszłości. Na czymś muszą testować technologię.

Odpowiedz

15. ~Japko
0

2018-04-06 21:24:32

Usiądę na swoim i będę miał taki sam

Odpowiedz

14. ~jojo
1

2018-04-06 19:23:03

To to lg g flex.sprzed 5 lat wyswietlacz tez mial oled

Odpowiedz

13. ~SACZI
0

2018-04-06 18:18:04

NIE !!

Odpowiedz

12. ~ja
0

2018-04-06 17:43:38

Dziurka to jest zastrzeżona przez Apple dla okrągłych telefonów.

Odpowiedz

11. Isand
1

2018-04-06 17:40:43

@9 - Jeszcze z dziurką. Żeby móc sobie powiesić telefon na szyi.

Odpowiedz

10. orson_dzi
1

2018-04-06 17:40:30

Przecież to już było. To przypadkiem nie iPhone 6 Plus się tak wyginał? ;)

Odpowiedz

2018-04-06 17:22:44

Ja czekam na kształt trójkąta :)

Odpowiedz

8. ~
0

2018-04-06 17:11:03

I szrot wszystko kopiuje, brak kreatywności i własnych pomysłów.

Odpowiedz

7. ViNYL
1

2018-04-06 15:52:22

Mi tam się nawet podoba ale zapewne chcieliby to sprzedać za jakieś 6000zł znając ich.

Odpowiedz