DAJ CYNK

Jala Accione - nowy smartfon z Sailfish OS

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5057

To bez wątpienia najlepszy rok dla Jolli. Nawiązano współpracę z Sony (czego efektem jest Sailfish X), wydano Inoi R7 na rynek rosyjski, doczekaliśmy się tabletu z Sailfish OS, trawają pracę nad klawiaturowcem z Sailfishem a teraz... we współpracy z boliwijską Jalą powstał smartfon Accione.To bez wątpienia najlepszy rok dla Jolli. Nawiązano współpracę z Sony (czego efektem jest Sailfish X), wydano Inoi R7 na rynek rosyjski, doczekaliśmy się tabletu z Sailfish OS, trawają pracę nad klawiaturowcem z Sailfishem a teraz... we współpracy z boliwijską Jalą powstał smartfon Accione.

Accione może się pochwalić przekątną ekranu 5 cali, 2 GB RAM, 16 GB pamięci wbudowanej, akumulatorem 2500 mAh oraz czterordzedniowym Snapdragonem (nie chwalą się którym dokładnie). W sprzedaży jest również Accione P. Tutaj otrzymujemy ośmiordzeniowego Snapdragona, 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci wbudowanej. Jednak to wszystko za cenę akumulatora - ma on pojemność 2250 mAh.

Boliwijczycy zachęcają mieszkańców Ameryki Południowej, że to telefon "zaprojektowany przez Latynosów dla Latynosów" (disenado por latinos para latinos). I faktycznie - patrząc na częstotliwości, nie da rady z niego korzystać w Europie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Jollafr, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu