DAJ CYNK

Jak w prosty sposób zepsuć rysik w Galaxy Note 5?

25.08.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8050

Ważne 6

3

Galaxy Note 5 jako pierwszy model z serii został wyposażony w mechanizm automatycznego wysuwania rysika. Jest też pierwszym, do którego można włożyć rysik złą stroną... i już go nie wyjąć.

Galaxy Note 5 jako pierwszy model z serii został wyposażony w mechanizm automatycznego wysuwania rysika. Jest też pierwszym, do którego można włożyć rysik złą stroną... i już go nie wyjąć.

Poprzednie cztery wersje serii Note skutecznie uniemożliwiały użytkownikom włożenie rysika do obudowy złą stroną. Galaxy Note 5 przyniósł ze sobą funkcję jego automatycznego wysuwania. Wystarczy wcisnąć guzik i S-Pen automatycznie się wysuwa z obudowy. Podczas jego wkładania wygląda to bardzo podobnie. Wkładamy rysik do obudowy, wciskamy guzik, zatrzask zaskakuje i gotowe.

Jak informuje serwis Android Police rysik można też w bardzo prosty sposób włożyć do obudowy odwrotną stroną, co do tej pory nie było możliwe. Problem jednak w tym, że elementy zatrzasku zostają wtedy zablokowane, a rysik skutecznie uziemiony w obudowie smartfonu wraz z uszkodzonym mechanizmem.

Całość prezentuje poniższe nagranie, dodatkowo poparte bardzo dobrymi argumentami. Wystarczy przecież dać telefon dziecku i taka sytuacja może się każdemu bardzo łatwo przytrafić.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: AndroidPolice; wł

Komentarze
Zaloguj się
21. ~
0

2015-08-25 22:16:01

Dać to dziecku? Hehe, dobre. Jak kogoś stać na kupno Szajsunga to niech go daje dziecku i psuje rysik... Poza tym zajefana niedoróbka koreańców.

Odpowiedz

0

2015-08-25 16:52:57

19). ja wsadzam w Nokię 5230 jak chcę i nic mi się nie psuje:-D

Odpowiedz

19. ~Alex
0

2015-08-25 16:48:19

Kiedy sie "wciśnie" odwrotnie wtyk ładowarki do gniazda, tez sie popsuje telefon...i to nie tylko Samsunga.

Odpowiedz

18. ~Spajro
0

2015-08-25 14:49:49

@10 Dziecko się nie powinno czymś takim "bawić".

Odpowiedz

17. LuiN
0

2015-08-25 14:38:05

13, Calm7 - mechanizm wysuwający ma się akurat dobrze. Nie działa detekcja braku rysika.

Odpowiedz

16. ~~~
0

2015-08-25 14:20:57

Co za debil, wkłada główką do środka.

Odpowiedz

15. ~szpryc
0

2015-08-25 13:27:43

Samsung nie przewidział, że Amerykanie są tak głupi, by wkładać rysik niepasującą stroną.

Odpowiedz

14. ~Kubix
0

2015-08-25 11:32:59

@8 oglądałem, czytałem, wiem o czym mowa.A tutaj proszę, na Note 4 -

Odpowiedz

0

2015-08-25 10:47:46

hihi... w zasadzie tytuł wprowadza Nas w błąd, bo rysik zostaje zablokowany, a nie zepsuty. (zepsuty zostaje mechanizm wysuwający)Powinno być: ,,jak w prosty sposób pozbyć się rysika";-)

Odpowiedz

12. ~
-3

2015-08-25 10:28:40

"Wystarczy dać dziecku telefon..." wystarczy też dać i zniszczy wyświetlacz waląc o ziemię. Róbmy zatem wyświetlacze ze stali.

Odpowiedz

11. ~
-2

2015-08-25 10:25:30

Pewnie wystarczy docisnąć i potem wysunąć, skoro ma automatyczny mechanizm i wyjdzie bez problemu. Ale autor tego nie próbował bądź celowo nie pokazał.

Odpowiedz

10. ~
5

2015-08-25 10:25:16

9, dziecko też ma czytać instrukcję?

Odpowiedz

9. ~
-7

2015-08-25 10:06:24

Trzeba czytać instrukcję i nie będzie takich problemów

Odpowiedz

8. ~luk_g
1

2015-08-25 09:52:30

@2 obejrzyj filmik - chodzi o włożenie rysika tyłem do przodu. Mało prawdopodobne, ale możliwe. Jakby nie patrzeć - wtopa projektantów.

Odpowiedz

7. ~pablok029
2

2015-08-25 09:43:36

Czy tylko ja to widzę ze Samsungi ogólnie to delikatne gnioty,sprzęt zabawka.

Odpowiedz