DAJ CYNK

iPhone'y X w rękach użytkowników

17.10.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7861

Ważne 7

31

Do rynkowej premiery iPhone'a X zostało jeszcze trochę czasu, ale są na świecie szczęśliwcy, którzy mogą już go używać.



Do rynkowej premiery iPhone'a X zostało jeszcze trochę czasu, ale są na świecie szczęśliwcy, którzy mogą już go używać.

Ze zdjęciami w Internecie bywa tak, że nie zawsze mamy pewność co do ich autentyczności, więc nie możemy być w 100% pewni, że na zdjęciach faktycznie mamy iPhone'a X, czy też jest to jego dalekowschodnia podróbka. Mimo wszystko, sam wygląd obudowy jest identyczny jak w oryginale i dzięki temu mamy pogląd na to, jak smartfon prezentuje się w rzeczywistości.

Większość potencjalnych nabywców na pewno będzie musiała trochę poczekać na swój egzemplarz jubileuszowego iPhone'a. Pierwsza wyprodukowana partia była "ekstremalnie" duża i liczyła zaledwie 46,5 tys. sztuk.

Zobacz: Foxconn wysłał pierwszą partię iPhone'ów X - 46500 sztuk



Źródło tekstu: BGR; Reddit; wł

Komentarze
Zaloguj się
33. ~Darek
0

2017-10-18 20:28:10

@32 Tak, mnie nie stać emocjonalnie na zakup telefonu za tak taką kwotę, ale i "kombajnu który wymiata konkurencję" , bo niby co robi ? dzwoni, smseuje, odbiera maile, robi zdjęcia ? xD Młodziki podniecają sie cyferkami. Ludzie dojrzali patrzą pragmatycznie.

Odpowiedz

32. kraken
0

2017-10-17 18:13:00

Komentarze typu: @10@14@19@23 są od ludzi, którzy nie poczytają, nie sprawdzą, a kłapią jak głupi a pewnie to tez dlatego, że ich nie stać. ;)

Odpowiedz

31. ~NG
0

2017-10-17 17:41:01

23 - Preszkadza. Aparat dram. Cyrkowy na siłę, żenująco brzydki. Ekran jednak nie przeszkadza, syfne mogą być swiecące boki telefonu. Plastic fantastik

Odpowiedz

29. ~Zosia
0

2017-10-17 14:54:08

Bez "Hotelarz" i Xiaomi to czytanie Telepolis byłoby nieopłacalne. Js mam za duży down/up - 270 Mb/s.

Odpowiedz

27. ~Hotelarz
0

2017-10-17 14:28:41

Xiaomi rządzi i tyle w temacie.

Odpowiedz

26. ~4D
0

2017-10-17 14:27:47

Wow, co za "news"! Parafrazując klasyka - Telepolis, Pudelku nie idźcie tą drogą!:-)

Odpowiedz

25. ~zdziadziały_pelikan
0

2017-10-17 14:26:25

A po kiego mi to potrzebne, znalazłem starą nokie 3310 i nic innego nie chce

Odpowiedz

24. ~stary_pelikan
0

2017-10-17 14:03:50

@16 ogarnij się dziecko, zarobisz to kupisz

Odpowiedz

23. ~~
0

2017-10-17 13:49:56

Nie przeszkadza wam wystający aparat? I te rogi ekranu? Oczywiście, że nie. Fanbojom wszystko się podoba

Odpowiedz

22. ~
1

2017-10-17 13:36:53

Klikajcie w odpowiednią ocenę artykułu. Tego nie mogą ocenzurować. Wiadomość typu zapchajdziura.

Odpowiedz

21. ~carry
0

2017-10-17 13:35:41

Szkoda, że nie ma Xiaomi z Windows 10. Byłby hit sprzedaży dla biznesu

Odpowiedz

20. ~Gosciu
1

2017-10-17 12:45:36

Kasowanie komentarzy wysmiewajacych bezsensownego newsa kwitnie w najlepsze

Odpowiedz

19. ~tomunia
0

2017-10-17 12:45:21

@3: a to Mate 10 Pro wczoraj nie pozamiatał?

Odpowiedz

18. ~
1

2017-10-17 12:33:35

Miałem kiedyś iphona i po trzech tygodniach sprzedałem go bo tak bezsensownego telefonu dawno nie używałem. Pozdrawiam zawziętych wyznawców apple.

Odpowiedz

17. ~
-2

2017-10-17 12:24:24

@8 Bez LTE 800 to są telefony m.in. na rynek chiński ponieważ to pasmo wojskowe więc nie gadaj głupot o braku tej częstotliwości bo jest wersja Global która ma tą częstotliwość.

Odpowiedz