DAJ CYNK

iPhone X ma najpojemniejszy akumulator ze wszystkich tegorocznych iPhone'ów

26.09.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4247

Ważne 3

2

Chińska agencja certyfikacyjna TENAA ujawniła informacje na temat pojemności akumulatora w najnowszych iPhone'ach.



Chińska agencja certyfikacyjna TENAA ujawniła informacje na temat pojemności akumulatora w najnowszych iPhone'ach.

Apple to firma, która rzadko chwali się dokładną specyfikacją swoich urządzeń. Nie inaczej jest w przypadku najnowszych smartfonów amerykańskiego koncernu, czyli Phone'a 8, iPhone'a 8 Plus i iPhone'a X. Chińska agencja TENAA stała się źródłem informacji an temat pojemności akumulatora w nowych smartfonach Apple'a, a przy okazji potwierdzeniem pojemności pamięci RAM w poszczególnych urządzeniach. Szczegóły zebraliśmy w tabeli, w której umieściliśmy także odpowiednie wartości dla ubiegłorocznych iPhone'ów:

Model Akumulator Pamięć RAM
iPhone 7 1960 mAh 2 GB
iPhone 8 1821 mAh 2 GB
iPhone 7 Plus 2900 mAh 3 GB
iPhone 8 Plus 2675 mAh 3 GB
iPhone X 2716 mAh 3 GB

Źródło tekstu: TENAA, wł

Komentarze
Zaloguj się
17. ~Gnom
0

2017-09-27 11:23:33

@15Jesnoski z układu SI z przedrostkami przerabia się teraz w szkole dość późno, dopiero w 7. klasie.

Odpowiedz

16. goral2099
0

2017-09-26 19:54:16

15: o matko! Nie zauważyłem tego wcześniej. No takiego zapisu jeszcze nie widziałem. Niesamowite. :)

Odpowiedz

15. ~gość
1

2017-09-26 19:26:21

@12 A cóż to za zapis? "...o standardowej baterii ok 3kmAh ..."? Ręce opadają, prościej było napisać 3 Ah niż tworzyć takie potwory.

Odpowiedz

14. Pragmatyk
0

2017-09-26 17:46:07

@11 A jak włączę 3dmarka w pętli to 1h wytrzymają :)

Odpowiedz

13. ~Wws
0

2017-09-26 17:42:51

Jak można mieć 5h SoT w ciągu jednego dnia i jeszcze iść do pracy? Ok rozumiem, że niektórzy potrzebują do pracy ale ile jest takich ludzi? 2%? Weźcie się do roboty to i telefonu nie będzie trzeba ładować co noc.

Odpowiedz

12. ~MK
0

2017-09-26 17:10:49

@11 2dni to zbyt dużego zaokrąglenie i to w górę. Na bazie mojego doświadczenia i z obserwacji znajomych bliżej według mnie współczesne smartfony (czyli takiego które mają ok roku) o standardowej baterii ok 3kmAh przy ekranach 5-5.5cali, wytrzymują bez problemu jeden pełny dzień i zostaje energii na część kolejnego. SoT dla takich telefonów to jakieś 5h, w porywach 6h, ale bez żadnych gier czy innych energochłonnych czynności. Większość ludzi jak nie podładuje telefonu w nocy to na drugi dzień ok. tej godziny 14-15 już widzi ikonę baterii na czerwono i zaczyna oszczędzać energię.

Odpowiedz

11. msnet
1

2017-09-26 16:19:00

@4, Olek - każdy współczesny smartfon wytrzyma 2 dni, zależnie od tego, w jaki sposób będzie się go używać. Jak się postarasz, czyli zostawisz telefon w spokoju, to niektóre i tydzień wytrzymają.

Odpowiedz

10. ~gość
1

2017-09-26 15:58:18

Skąd takie dziwne wartości tych pojemności w tych i-wynalazkach? Pomijając fakt że nie są to powalające wartości. Moje odpowiednio Samsungi A5/''16 - 2900mAh i S7 - 3000mAh

Odpowiedz

9. ~Olek
0

2017-09-26 15:52:25

@ 7 Dzięki,pytam bo bardzo dużo dzwonie i mam włączone cięgle lte

Odpowiedz

8. mlody_pelikan
0

2017-09-26 15:49:31

A i iPhone 7 właśnie z baterią 1960

Odpowiedz

7. mlody_pelikan
0

2017-09-26 15:48:55

odłączony od ładowarki rano o o godzinie mniej więcej 7:30

Odpowiedz

6. mlb
1

2017-09-26 15:46:16

@4 myślę że ponad dwa dni przy umiarkowanym użytkowaniu

Odpowiedz

5. mlody_pelikan
2

2017-09-26 15:45:41

@4 nawet dwa dni czasami

Odpowiedz

4. ~Olek
-1

2017-09-26 15:41:56

Uważajcie ,bo Wam zaraz żyłka strzeli. 2716 mAh wytrzyma to chociaż pół dnia?

Odpowiedz

3. ~mac
0

2017-09-26 15:18:08

Będzie ajfon z mediatekiem?

Odpowiedz