DAJ CYNK

iPhone SE doczeka się następcy

05.08.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8893

Ważne 9

5

Fani niewielkich smartfonów mogą się cieszyć - po (prawie) dwóch latach od wejścia na rynek iPhone'a SE, model ten doczeka się swojego następcy. Druga wersja pojawi się bowiem do końca pierwszego kwartału 2018 roku.Fani niewielkich smartfonów mogą się cieszyć - po (prawie) dwóch latach od wejścia na rynek iPhone'a SE, model ten doczeka się swojego następcy. Druga wersja pojawi się bowiem do końca pierwszego kwartału 2018 roku.

Nowy iPhone SE ma mieć przekątną ekranu od 4 do 4,2 cala oraz zawierać (zależnie od wersji) 32 GB lub 128 GB pamięci wbudowanej. Zobaczymy nieco pojemniejszy akumulator (1700 mAh wobec 1624 mAh u poprzednika) oraz Apple A10 Fusion (znany z iPhone'a 7). Oczywiście telefon zostanie wydany z najnowszą wersją iOS.

Za produkcję nowych iPhone'ów SE będzie odpowiedzialna tajwańska firma Wistron, która już od maja produkuje w Indiach obecną wersję iPhone'a SE. To właśnie media z Republiki Chińskiej jako pierwsze podały informację o następcy tego modelu - Wistron planuje bowiem rozbudowę fabryki z myślą o iPhone'ie SE 2. Smartfon zadebiutuje w Indiach, reszta świata będzie musiała poczekać.

Źródło tekstu: macrumors.com, wł

Komentarze
Zaloguj się