DAJ CYNK

iPhone już za... 1200 dolarów

13.04.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6576

Ważne 5

2

Apple - niekwestionowany mistrz w sięganiu do portfeli swoich fanów - ma kolejny pomysł na zarobek. Przynajmniej jeśli wierzyć w to co podaje Business Insider.



Apple - niekwestionowany mistrz w sięganiu do portfeli swoich fanów - ma kolejny pomysł na zarobek. Przynajmniej jeśli wierzyć w to co podaje Business Insider.

Poprzednie przecieki mówiły o tym, że tegoroczne iPhone'y będą tańsze. Odpowiadać za to miały ceny materiałów i umowa z Japan Display. Okazuje się jednak, że Apple chce wprowadzić na rynek całkowicie nowe urządzenie. Taki, który będzie jedynym graczem w swojej lidze, bo miałby kosztować około 1200 dolarów.

Nowy modle ma wyróżniać się największym do tej pory wyświetlaczem. Dla równowagi obniżona do około 300 dolarów ma zostać cena iPhone'a SE. Potanieć mają też inne starsze telefony.

Zobacz: Następca iPhone'a X może być tańszy niż tegoroczny

Źródło tekstu: business insider, wł

Tagi: apple
Komentarze
Zaloguj się
38. Red_PL
0

2018-04-15 21:19:37

Ja jebię, jaki news. "Okazuje się jednak, że Apple chce wprowadzić na rynek całkowicie nowe urządzenie. Taki, który będzie jedynym graczem w swojej lidze, bo miałby kosztować około 1200 dolarów". Czy ktoś przed publikacją czyta te bzdury ???

Odpowiedz

37. ~Spike
0

2018-04-15 17:29:19

Ja byłbym w stanie wydać 5tysięcy za telefon ale parametry w stosunku do ceny musiałyby być na wyższym poziomie niż to co oferuje Apple i druga sprawa system operacyjny mógłbym sam instalować na smartfona z możliwością jego modyfikacji , a że jedno z drugim się gryzie dlatego na razie nie mogę być posiadaczem produktu od Apple.Za 5tys. złotych telefon musiałby mieć 512GB wbudowanego nośnika na dane to podstawa.

Odpowiedz

36. ~
0

2018-04-15 16:49:50

@14 Nieprawda, bo Lidl jest tani. I to mądry wybór.

Odpowiedz

35. ~tata
0

2018-04-15 12:10:17

...eutanazja przez producenta starszych telefonow iphone to koniec handlu uzywanym sprzetem..uprzedzam przed kupnem ...

Odpowiedz

34. ~Czerwony Project 941
0

2018-04-15 09:13:17

Można też nic nie jeść - wtedy mamy i telefonik i odchudzanie w gratisie;-)...gorzej ze stałymi opłatami jak dom, gaz, energia ...

Odpowiedz

33. ~xxxx
0

2018-04-15 09:01:43

Dla ludzi ze Stanów zjednoczonych i europy zachodniej te 1200 dolarów to jak dla większości z nas 1200 zł

Odpowiedz

32. ~Czerwony Project 941
0

2018-04-15 08:24:58

30). No nie, nie - chodziło mi tylko o tego extremistę z tymi promilami:-)Reszty aż tak nie znam, więc jest ich zapewne więcej co chcą błysnąć w towarzystwie.PS. U nas, to chyba dziewczyny mają więcej ajfonków, nie?

Odpowiedz

31. ViNYL
0

2018-04-14 22:54:11

@27: Tak samo możesz określić zakup telefonu w abonamencie u operatora...

Odpowiedz

30. ~Jo
0

2018-04-14 20:23:10

28. ~Czerwony Project 941 : To był przykład ekstremalny, nigdzie nie sugerowałem, ze każdy kto kupuje sobie telefon za 5 tyś, musi sprzedać na tą okazje nerkę :D:D:D Natomiast jednak coś obrazuje, wbrew twojej opinii, mianowicie to, że niektórzy przysłowiowo "od ust sobie odejmią", byle nowym telefonem w towarzystwie zabłysnąć... i takich osób, jest dużo więcej, niż ten promil, i jedna na milion - jak to określiłeś... :)

Odpowiedz

29. ~Gość
0

2018-04-14 20:14:38

MS zabił alternatywę dla obecnych systemów i zrobił się problem - na andek nie ma kilku istotnych dla mnie rzeczy - nawet w porównaniu do WM/WP. I tak jest też w przypadku klku funkcji high end. I tak - chociażby z tego powodu znajda się tacy co kupią. Mnie powstrzymuje tylko brak Dual SIM. - ale to raczej w jabłku mi nie grozi...

Odpowiedz

28. ~Czerwony Project 941
0

2018-04-14 19:07:47

27). No ja do reszty się zgadzam, tylko ten przykład - nic nie obrazuje, bo to nawet nie promil tego społeczeństwa. Po prostu komuś odbiło, jeden na milion.

Odpowiedz

27. ~Jo
0

2018-04-14 17:26:07

18. ~Czerwony Project 941: , powiesz że to nie Polak ? Znam takich co biorą pożyczki na telefon, albo ratują się ratami na 36 miesięcy, żeby pobrylować w towarzystwie wypas smartfonem. Żenujące ale prawdziwe. Inna sprawa, że to troche wina innych ludzi, którzy oceniają siebie na wzajem poprzez fakt posiadania lub nie posiadania czegoś, bardzo często tym czymś jest top-model smartfona, zjawisko powszechne szczególnie wśród nastolatków, ale i tych którzy mimo postępującego wieku, akurat pod tym względem nastolatkami zostają na dłużej.

Odpowiedz