DAJ CYNK

iPhone 8 - wymiana tylnego panelu jest droższa, niż wymiana ekranu

25.09.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 377

Ważne 1

3

Jeśli ktoś uważa, że wymiana przedniej szyby w iPhone'ie 8 dużo kosztuje, to nie mamy dobrej wiadomości - wymiana tylnego panelu kosztuje więcej.Jeśli ktoś uważa, że wymiana przedniej szyby w iPhone'ie 8 dużo kosztuje, to nie mamy dobrej wiadomości - wymiana tylnego panelu kosztuje więcej.

Każdy posiadacz iPhone'a 8, który zdecyduje się zapłacić 129 dolarów za pakiet AppleCare+ (można to zrobić w ciągu 60 dni od momentu zakupu smartfonu), w przypadku stłuczenia szyby chroniącej wyświetlacz, za jej wymianę zapłaci dodatkowo 29 dolarów. A co w przypadku tylnego panelu, który także jest ze szkła? W tym przypadku uszkodzenie trafia do kategorii "inne szkody" i kosztuje więcej - 99 dolarów. Jak tłumaczy portal appleinsider.com, wyższa cena może wynikać z trudności w demontażu tylnego panelu, wynikającej z użycia dużej ilości mocnego kleju, który łączy szkło z metalową konstrukcją.

A co, jeśli ktoś nie wykupi pakietu AppleCarePlus? Naprawa "innych szkód" kosztuje 349 dolarów w przypadku iPhone'a 8 i 399 dolarów dla iPhone'a 8 Plus.

Zobacz: iPhone 8 - przedsprzedaż w Orange
Zobacz: iPhone 8 - przedsprzedaż w Play
Zobacz: iPhone 8 - przedsprzedaż w T-Mobile

Zobacz: Apple podnosi ceny naprawy wyświetlacza w iPhone'ach

Źródło tekstu: appleinsider, wł

Komentarze
Zaloguj się