DAJ CYNK

iPhone 8 - technologia nie nadąża za planami

08.05.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 25

Ważne 3

2

iPhone 8, którego premiery wszyscy spodziewają się jesienią tego roku, może nie być tak doskonały, jak pierwotnie zakładano.iPhone 8, którego premiery wszyscy spodziewają się jesienią tego roku, może nie być tak doskonały, jak pierwotnie zakładano.

Firma Apple chciałaby zintegrować czujnik Touch ID z nowym ekranem OLED, ale niektóre potrzebne do tego technologie mogą nie być gotowe odpowiednio wcześnie, by zdążyć przed premierą najnowszej wersji smartfonu z nadgryzionym jabłkiem na obudowie. Analitycy CLSA Securities Korea Limited Sebastian Hou i Brian Chen twierdzą, że zarówno Samsung, jak i Apple starały się umożliwić wykrywanie odcisków palców na ekranach OLED w 2017 roku, ale ich technologia optyczna wygląda na niedojrzałą i jest głównym wąskim gardłem iPhone'a. Niektórzy sugerują, że czytnik linii papilarnych zostanie zastąpiony czujnikiem 3D. Nasze ostatnie testy łańcucha dostaw wskazują, że telefon iPhone 8 będzie nadal posiadał czujnik, który zapewni bezpieczeństwo, łatwość obsługi i infrastrukturę płatności, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie znajdował się z tyłu, jak w Samsungu Galaxy S8 - dodają eksperci.

CLSA poszła dalej i stworzyła schematy możliwego wyglądu iPhone'a 8 z Touch ID na plecach i systemem rozpoznawania twarzy 3D z przodu. Projektant Benjamin Geskin stworzył na ich podstawie realistyczny render 3D nowego smartfonu Apple'a.

Zobacz: Apple spodziewa się potężnej sprzedaży nowych iPhone'ów
Zobacz: Kolejne przecieki o iPhone'ie 8
Zobacz: Przypuszczalny schemat wyglądu iPhone'a 8

Źródło tekstu: MacRumors, wł

Komentarze
Zaloguj się