DAJ CYNK

iPhone 8 - przedsprzedaż w Play

22.09.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7674

Ważne 4

3

iPhone 8 i iPhone 8 Plus dostępne są także w przedsprzedaży w sieci Play. Oto ile za nie zapłacimy.



iPhone 8 i iPhone 8 Plus dostępne są także w przedsprzedaży w sieci Play. Oto ile za nie zapłacimy.

Sieć Play chwali się, że jako jedyna oferuje smartfony iPhone 8 i iPhone 8 Plus za złotówkę na start. Poniżej w tabelce przedstawiamy ceny nowych iPhone'ów w przedsprzedaży w fioletowej sieci dla trzech wybranych wariantów w Stanie Nielimitowanym SOLO. Więcej opcji znajdziecie w dołączonym szczegółowym cenniku.

Model iPhone 8
64 GB
iPhone 8
256 GB
iPhone 8 Plus
64 GB
iPhone 8 Plus
256 GB
opcja 1 1 zł + 230 zł miesięcznie 1 zł + 250 zł miesięcznie 1 zł + 250 zł miesięcznie 299 zł + 250 zł miesięcznie
opcja 2 1629 zł + 120 zł miesięcznie 2189 zł + 130 zł miesięcznie 1969 zł + 130 zł miesięcznie 2649 zł + 130 zł miesięcznie
opcja 3 2699 zł + 60 zł miesięcznie 3379 zł + 60 zł miesięcznie 3159 zł + 60 zł miesięcznie 3829 zł + 60 zł miesięcznie

Zobacz: szczegółowy cennik iPhone'ów 8 i 8 Plus w sieci Play

Zobacz: iPhone 8 - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: iPhone 8 Plus - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Zobacz: iPhone 8 - przedsprzedaż w Orange
Zobacz: iPhone 8 - przedsprzedaż w T-Mobile

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
32. ~Kamil Bobula
0

2017-10-02 00:01:19

noi mam te ofertę na Firmę 8+ 264 zobaczymy co to za parametry ma i czy to lepsze od 7+ :D bo cena prawie 5 000zł pozdrawiam Jednak IPHONE to jest IPHONE i żadne telefon nie jest równy temu TYLKO USA i tylko IPHONY :)

Odpowiedz

31. ~qwertty543321
0

2017-09-25 19:23:28

A czy w Play nie jest najtaniej? Przy abonamencie za 50 zł, który wygląda identycznie w wersji bez urządzenia, za iPh 8 zapłacimy 2799..

Odpowiedz

30. iphoneski
0

2017-09-23 11:31:34

@27 nie nazwałbym tego żebraniem. Skoro operator mój udostępnia mi taką możliwość to dlaczego miałem z niej nie skorzystać? Wyjeżdżałem akurat W miejsce, gdzie nie istnieje żaden operator, więc zadzwoniłem do nich, by mieć chociaż jakikolwiek zasięg. I miałem, zawsze jedną, góra dwie kreski, zawsze od innego operatora, ale zasięg był. Nie wiem kto robił z radości, ja to traktowałem raczej jako ciekawostkę, głównie korzystam z zasięgu własnego, jak dadzą LTE w Orange to dadzą, ale żebym na to jakoś specjalnie czekał to powiedzieć nie mogę. Bardziej cieszę się z tego, że play będzie wieszał własne nadajniki na masztach Orange, to akurat moim zdaniem jest powód do radości.

Odpowiedz

29. iphoneski
0

2017-09-23 11:12:31

@23 nie działa na iPhone 5s, tym się sugerowałem. A teraz sprawdziłem i w Orange jest od iPhone 6.

Odpowiedz

28. ~Fox00
-1

2017-09-23 10:24:29

Co Wy z tym Wi-Fi calling albo Volte jakieś ?? Co to w ogóle jest ?? Normalnie korzystacie z telefonu czy jakies cuda chcecie z nim robić ?

Odpowiedz

27. ~
-1

2017-09-22 17:09:33

20, niby tak awaryjne jest Orange a żebrałeś w Bok żeby Ci włączyli zasięg Orange. Typowe dla fanatyków Play, niby wszyscy korzystają wyłącznie z zasięgu macierzystego, bo inne są, zapchane albo awaryjne ale jak Orange stał się głównym partnerem w roamingu, to w gacie robili z radości i już żyją nie mogąc doczekać się kiedy Orange lte im udostepni

Odpowiedz

0

2017-09-22 16:55:18

Rozkiny cenowe, a poza applefanem i tak nikt nie kupi :)

Odpowiedz

25. ~
1

2017-09-22 16:22:11

@9Sęk w tym że w T-Mobile masz 6msc za free umowa na abo na 24 miesiące a raty za tel na 30 MSC tylko pierwsze 6 jest po 1zl co i tak wychodzi na to samo czyli raty przez 24 miesiące ale przesuwają je o 6 miesięcy ;) wiem bo przerobiłem to z T-MOBILE nawet nie byłem o tym informowany, że coś takiego podpisuje w salonie, mówione było że na 24 miesiące i tyle.

Odpowiedz

24. ~Heh
0

2017-09-22 16:15:57

Niestety z tego co się dowiedziałem w Play, to pomimo tego że telefon jest już w cennikach i nawet oferta widnieje na stronie, to nie można go zakupić w taryfie PERFECT BOX dla firm. Do dnia premiery można to zrobić jedynie w dużo gorszej taryfie FORMUŁA PERFECT dla Firm. Czyli jak zwykle wielka kupa.

Odpowiedz

23. ~
0

2017-09-22 14:53:10

@20 Spamerze :) W Orange nie działa VoLTE bo mają nadal awarię.

Odpowiedz

22. iphoneski
0

2017-09-22 14:44:20

@21 może już naprawili.

Odpowiedz

21. mlody_pelikan
0

2017-09-22 14:12:05

Pierwsze słyszę żeby wifi calling nie działa, a mam Orange i codziennie z niego korzystam :|

Odpowiedz

20. iphoneski
0

2017-09-22 14:02:05

@9 No w Orange masz gratis brak działania wifi calling już chyba 2 tygodnie i nawet jak działa to smsy i tak po sieci. A, No i awarie gratis. Nic tylko brać.PS, nie mam czasu na głupie przepychanki, także możesz nie odpisywać.

Odpowiedz

19. ~Cālm7
0

2017-09-22 13:50:41

Jak by Play miał MiniMaxa to bym kupił z 10 w ich sieci, a tak lipa:-D

Odpowiedz

18. LuiN
0

2017-09-22 13:48:54

@15, Pgpg - mają iPhone/''y, bo trudno by było im bez nich przetrwać podczas rozmów z niektórymi klientami. Inna sprawa, że nie są oficjalnym dystrybutorem jak Play, Orange i T-Mobile.

Odpowiedz