DAJ CYNK

iPhone 7 z obudową modyfikowaną na... szlifierce

05.10.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 11740

Ważne 4

7

Pewien wierny fan iPhone'ów, znudzony wyglądem jego kolejnych generacji, postanowił dopasować obudowę iPhone'a 7 do własnych upodobań. Szlifierką.

Pewien wierny fan iPhone'ów, znudzony wyglądem jego kolejnych generacji, postanowił dopasować obudowę iPhone'a 7 do własnych upodobań. Szlifierką.

Sprawa nie jest żadnym żartem, jak to do tej pory bywało w przypadku domowych modyfikacji iPhone'ów, a projektem z bardzo ciekawym finałem. Jak pisze autor nagrania w swoim filmie, od czasów iPhone'a 5 czekał na rewolucję w jego wyglądzie, ale starania projektantów Apple'a nie przypadły mu do gustu. Wziął wiec, dosłownie, sprawy w swoje ręce i za pomocą szlifierki delikatnie zmodyfikował wygląd obudowy swojego smartfonu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~Darek
0

2016-10-06 13:27:17

Podziwiam ludzi odważnych i pomysłowych. Efekt końcowy fajny, ale nie widzę u nas odważnego do takiej modyfikacji tak drogiego urządzenia . Może kiedyś .....

Odpowiedz

14. ~
0

2016-10-05 19:21:42

Idiotyzm, jak mam czegoś dość to tego nie kupuję, a tu jak pszczoły do miodu lecą i narzekają. Czy to jest mądre? Jednak użytkownicy Apple to idioci...

Odpowiedz

13. Red_PL
0

2016-10-05 16:13:29

A oglądalność na YT idzie w górę i kasa leci :) I tak właśnie robi kasę, dzięki takiemu tekstowi gość spokojnie zarobi jakieś 200$ jak nie lepiej ;)

Odpowiedz

12. ~
0

2016-10-05 16:09:50

11 - no tak, to zasadniczo zmienia przekaz filmu ;)

Odpowiedz

11. zajadacz
0

2016-10-05 14:51:33

Nie wiem czy redakcja tłumaczyła z angielskiego i tam było błędnie, czy się nie zna, ale ta pierwsza maszyna to nie była szlifierka ale jakaś piła. To drugie to dopiero szlifierka taśmowa.

Odpowiedz

10. ~miku666
0

2016-10-05 14:12:08

Jaka to był szlifierka przecież to piła i mi to rewelacja obciachał tylko boki telefonu WIELKIE MI CO

Odpowiedz

9. ~rrrr
-2

2016-10-05 14:05:24

@5 super to może by było gdyby przed złożeniem jeszcze przeszlifował papierem ściernym@8 chyba się mylisz twierdząc że iphone5 miał jakąkolwiek wodoszczelność

Odpowiedz

8. Morvius
0

2016-10-05 13:49:35

Wszystko fajnie ale sam proces rozszczepienia ekranu od obudowy skutkuje tym, że telefon traci wodoszczelność (zerwanie kleju uszczelniającego). Nie było pokazane aby cokolwiek nakładał ponownie. Chyba, że się mylę?

Odpowiedz

7. dRkAnE
0

2016-10-05 13:45:07

A to nie jest tak, że w iPhonie 7 na start jest zainstalowany iOS 10 w którym to jest całkiem inny dźwięk blokady ekranu? Na końcu filmiku niby blokuje telefon, ale dźwięk jest z iOS 9... Chyba, że coś pomyliłem (może tylko w betach zmienili dźwięk).

Odpowiedz

6. ~pabloki
0

2016-10-05 13:42:07

ale co sie zminiło ? wyszlifował tylko troche.

Odpowiedz

5. ~m@zik
0

2016-10-05 13:22:25

ale efekt końcowy wyszedł super :)

Odpowiedz

4. ~frasag
0

2016-10-05 13:09:30

Czubków Ci u nas dostatek, ale i tego przyjmiemy- jako zapowiedź nowego droższego modelu.

Odpowiedz

3. ~
0

2016-10-05 12:54:53

@2 nie zrozumiesz tego

Odpowiedz

2. ~~~
0

2016-10-05 12:45:17

Niektórzy to naprawdę nie mają co robić z kasą. Niszczą z nudy sprzęt za kilkaset dolców.

Odpowiedz

1. ~frasag
0

2016-10-05 12:42:37

Ciekawe czemu ekranu nie przeszlifował???

Odpowiedz