DAJ CYNK

iPhone 7 z nowym układem anten

14.03.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6273

Ważne 5

9

Nowego iPhone'a zobaczymy najprawdopodobniej we wrześniu. Bardzo możliwe, że zobaczymy w nim nowy układ anten.

Nowego iPhone'a zobaczymy najprawdopodobniej we wrześniu. Bardzo możliwe, że zobaczymy w nim nowy układ anten.



W ostatnich modelach iPhone'ów plastikowe paski odpowiedzialne za wychwytywanie sygnału sieci komórkowej były poprowadzone w poprzek obudowy. Najnowsze zdjęcia jakie trafiły do sieci pokazują, że ich kształt zostanie zmieniony. W nowym flagowym iPhonie mają one być umieszczone wzdłuż górnej i dolnej krawędzi tylnego panelu oraz częściowo na jego bokach. Ciekawe, czy takie rozwiązanie w jakikolwiek sposób przypomni nam o problemie uścisku śmierci.

Na temat iPhone'a 7 wiadomo do tej pory, że ma zostać wyposażony w funkcję bezprzewodowego ładowania, większy akumulator, 256 GB pamięci wbudowanej i nowy układ Apple A10.

Źródło tekstu: nowhereelse; wł

Komentarze
Zaloguj się
21. ~Majestic
0

2016-03-17 20:26:18

Skoro plastikowe anteny są takie dobre to gdzie je mogę kupić do domu bo u mnie kiepsko z zasięgiem naziemnej.

Odpowiedz

20. ~
0

2016-03-15 12:23:25

Zamiast dyskutować merytorycznie, to czepiacie się plastikowej anteny....Dla mnie za wysoka cena, za słaba bateryjka no i zrobili ze mnie betatestera za free, bo ciągle są aktualizacje i wszystko działa do du...KaPsel

Odpowiedz

19. ~
0

2016-03-15 09:50:42

niesamowite emocje wywoluje kazdy news a apple - interesujace!

Odpowiedz

18. ~wacek
0

2016-03-14 21:19:08

@11 i ten argument, że kogoś nie stać. Żenujące .... Może on woli to przeznaczyć na gumki na weekendowe wypady

Odpowiedz

17. ~~
2

2016-03-14 19:18:22

Sam IOS jest boski. Tylko ta cena telefonów...

Odpowiedz

16. ~
2

2016-03-14 18:15:45

11, taa, "zrzera". Z pewnością.

Odpowiedz

15. ~jacek
-2

2016-03-14 18:12:16

mam gdzies ortografie, liczy sie tresc.a co do twojej wiadomosci to z niej wynika jasno ze iphone w rece nigdy nie miales a nie jestes ich stalym klientem

Odpowiedz

14. ~
1

2016-03-14 18:00:13

jacusiu: ja uzywalem iphone 5s oraz 6 i do mnie poprostu filozofia apple nie przemawia.

Odpowiedz

13. ~asf
0

2016-03-14 17:53:25

Plastikowe paski chwytacze jako tajne anteny, kto to wymyślił? Teraz będą ruchome macki ośmiornicy "chwytać" te fale i wciągać do wnętrza chińskiego iSkładaka:-D

Odpowiedz

12. LuiN
4

2016-03-14 17:49:40

@11, "budrzetowcu" powiadasz? Pewnie autokorekta w iPhone/''ie ;-)

Odpowiedz

11. ~jacek
-7

2016-03-14 17:47:49

widać ze nigdy z iphone nie kozystales skoro tak mowisz. albo cie nie stac i zrzera zazdrosc. siedz sobie na tym p8 lite albo innym budrzetwcu i siedz cicho :)

Odpowiedz

10. ~
2

2016-03-14 17:42:12

Ja wiem jedno, że iPhona uzywał bede wtedy kiedy go gdzies wygram, albo kupie sobie jak wygram w totolotka inaczej nie mam zmaiaru bo to wywalenie pięniedzy w błoto.

Odpowiedz

9. ~Dgjkidsjijtg
0

2016-03-14 17:32:12

Odpowiedz

8. ~TM
2

2016-03-14 17:18:58

Czyli znowu będzie brak zasięgu.

Odpowiedz

7. ~~
2

2016-03-14 17:16:14

Czyli inzynierzy japka, bawią się przekładając anteny?

Odpowiedz