DAJ CYNK

iPhone 4S 25% taniej w RedBull Mobile

04.03.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6470

Ważne 3

3

RedBull Mobile o 25% obniżył cenę iPhone'a 4S dostępnego w ofercie na kartę.

RedBull Mobile o 25% obniżył cenę iPhone'a 4S dostępnego w ofercie na kartę.



W promocji dostępny jest telefon w wariancie z 8 GB pamięci wewnętrznej. Dotychczasowa cena obniżona została z 1828 zł do 1369 zł. W zestawie oprócz telefonu otrzymujemy etui RedBull Mobile oraz zestaw startowy warty 9 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: RedBull Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
29. ~geps
0

2014-03-06 02:26:41

28. Problem w tym że w tych czasach apple to się na komunię dostaje....

Odpowiedz

27. ~4G (4 x Gorsze) LTE
0

2014-03-05 14:37:11

Gdyby iPhone pracował na Android OS lub Windows Phone to bym się zastanowił nad jego kupnem. iOS zdecydowanie odpada, ze względu na liczne ograniczenia i ten prostacki oraz kiczowaty interfejs. Gdy widzę ten ekran zapełniony tandetnymi i nudnymi ikonkami to od razu przychodzą na myśl skojarzenia z jakimś zabawkowym telefonikiem dla dzieci. Nie wiem jak interfejs iOS może się komuś podobać, a to że jest prosty w obsłudze? O rany! Nokia 3310 była jeszcze prostsza w obsłudze i co? Poza tym iPhone to w końcu smartphone, czy dumbphone?

Odpowiedz

26. ~
0

2014-03-05 09:40:18

nie warto. carplay nie będzie działać. dziadostwo

Odpowiedz

25. ~
0

2014-03-05 07:12:26

~marcellove 2014-03-04 11:35:22 host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl Co ma piernik do wiatraka?Co ma jabłko do marki Apple?Nie kupie nic tej marki z jednego powodu,jestem przeciwny wykorzystywaniu pracowników,którzy pracują w nieludzkich warunkach za śmieszne pieniądze.Nie bede też przepłacał za sprzet wart o wiele mniej niż sobie za niego życzą ! A co w fabrykach Sony i Samsung myslisz, ze jest lepiej... LOL

Odpowiedz

24. ~joo
0

2014-03-05 00:01:39

to ja wole tego 4s od jakiegokolwiek andka. argumentami moge sypac jak kto ma ich malo...

Odpowiedz

23. ~tata
0

2014-03-04 19:07:27

Telefonik za kilka miesiecy stara technologia .

Odpowiedz

22. ~PlayBoy
0

2014-03-04 17:42:06

@20 ja potwierdzam. Play nie zakłada simlocków, jednak Apple nie rozumie tej polityki i je zakłada. Po zakupie idziesz do salonu Play i prosisz o zdjęcie simlocka, robią to bezpłatnie :)

Odpowiedz

21. tomunia
0

2014-03-04 17:01:51

Cena nie jest zła jak na "pewniaka" (choć ja za nówkę z T-Debile dałem 1250). Problem z tą ceną (1368 zł ) polega na tym że lepiej dołożyć 380 i kupić pewniaka iP5 chociażby dla 4" Alu zamiast szkła i mniejszej wagi.

Odpowiedz

20. tomunia
0

2014-03-04 16:52:55

@19: ktoś może to potwierdzić? Myślałem że Play nie zakłada simlocków?

Odpowiedz

19. slawekt
0

2014-03-04 16:20:19

@18 iPhone sprzedawane w Play mają simlocka, ale można go zdjąć bez kłopotu :-)

Odpowiedz

18. ~meg
0

2014-03-04 16:09:46

A czy może orientuje się ktoś czy ma on sim locka?

Odpowiedz

17. Lukasz88
1

2014-03-04 14:53:14

Przykra sprawa... Za takiego dziada takie pieniądze.

Odpowiedz

16. applefan_
-2

2014-03-04 12:46:58

@7 brawo! A teraz rozbierz się do naga i do lasu, bo wszystko czego używasz jest produkowane w takich samych warunkach jak iPhony.

Odpowiedz

15. ~
0

2014-03-04 12:40:05

olac te szajse. za 3 lata kazdy bedzie gwno wart a wy bredzicie o tym jakie to niektore modele sa warte inwestycji. nie sa. stosunek wydajnosc /cena jest dramatycznie niekorzystna na "korzysc" smartfonow. ta nazwa oddaje sytuacje a nie okresla urzadzenke. producenci sa najbardziej smart w tej sytuacji. uzytkownicy niestety sa na dole tego smartownego lancucha pokarmowego. prymitywne organizmy o odruchach ameby.

Odpowiedz

14. ~pabloki
1

2014-03-04 12:36:59

za 486 zł i 52 gr to bym kupił, z Vatem. Stary sprzęt niewarty tej kasy.

Odpowiedz