DAJ CYNK

iOS 11: lista urządzeń kompatybilnych z nowym systemem

07.06.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5099

Ważne 1

3

Apple podał listę dwudziestu urządzeń, które są kompatybilne z najnowszą wersją ich mobilnego systemu operacyjnego.

Apple podał listę dwudziestu urządzeń, które są kompatybilne z najnowszą wersją ich mobilnego systemu operacyjnego.



Na liście znalazło się 8 iPhone'ów, zaczynając od modelu 5s, 11 iPadów - włącznie z dwoma iPadami Pro, zaprezentowanymi podczas konferencji WWDC 2017, a także jeden iPod. Pełna lista znajduje się na powyższej grafice.

Należy przy okazji pamiętać, że nie wszystkie nowości z iOS 11 będą dostępne na każdym zaktualizowanym urządzeniu. Na przykład żeby wykonywać przelewy w trybie osoba-do-osoby albo skorzystać z Apple Pay Cash, będziemy musieli posiadać iPhone'a 6 lub nowszego.

Zobacz: iOS 11 obsłuży tylko aplikacje 64-bitowe
Zobacz: Apple WWDC 2017: nowości w iOS 11
Zobacz: Pierwsza reklama nowych iPadów

Źródło tekstu: Apple, wł

Tagi: apple iOS 11
Komentarze
Zaloguj się
12. ~N-G.
0

2017-06-08 12:04:46

Jak zwykle największy ból dupy mają osoby, które iPhone na oczy nie widziały. Takie bzdety piszecie, że aż się was żal robi...

Odpowiedz

11. ~
0

2017-06-08 12:04:14

W 5s nie bedzie moze dramatu ale niech ayjda czastkowe aktualizacje.... I kaplica. Sam mam 5se i wiem ze w koncu mnie uwala. I nie bedie lekko i szybko jak na poczaatku

Odpowiedz

10. ~kris
0

2017-06-08 11:11:03

@7 - również potwierdzam, że na 5S aktualizacje (u mnie 10.3.3) nie zamulają sprzętu w porównaniu z wcześniejszymi wersjami oprogramowania.. stąd trudno się zgodzić z opinią @8 - jak na sprzęt z września 2013 to chyba nie jest źle - czy istnieje smartfon z androidem z 2013 roku z aktualizacjami do najnowszych wersji oprogramowania ?

Odpowiedz

0

2017-06-08 10:39:47

Zostają urządzenia z procesorem 64-bitowym, a iPhone/''y 5/5C takiego nie mają, więc nie dostaną aktualizacji.

Odpowiedz

8. loryfer
0

2017-06-08 10:36:50

apple naprawdę pilnuje, żeby nie dało rady korzystać ze starszych modeli i żeby trzeba było napędzać sprzedaż nowych

Odpowiedz

7. ~5s owner
0

2017-06-08 10:36:18

Mam iphona 5s i u mnie iOS 10.3.2 działa idealnie płynnie i szybko wiec aktualizacje Apple nie zabijaja sprzetu.

Odpowiedz

6. PLANET
0

2017-06-08 04:47:49

@1: patrz #2,#5 dokładnie tak jak piszą : ) Przynajmniej 5tki nie da się uglebić tak bardzo skutecznie ; )A wrócić nie możesz, to nie Android ... : )@3: pomyliłeś newsa, to nie Android, tu nic nie przeniesiesz, zbackupujesz, cokolwiek. Po prostu Apple.. plug and pRay ; )

Odpowiedz

5. ~
0

2017-06-07 23:22:34

mhmmm i bedzie zamuła jak w 4s , ale hura optymizm jest :D milosc i wiara przeslania rozsadek

Odpowiedz

4. szcuras
1

2017-06-07 21:51:49

na tych starszych to juz pewnie nawet miejsca na aktualizacje nie ma

Odpowiedz

3. ~pecet
-3

2017-06-07 21:35:45

Treść wiadomości brakować będzie RAM - u. A przeniesienie apps na karte pamięci ( tylko niektóre) czyni tel. mało przydatny po wyjeciu i zainstalowaniu innej pamirci

Odpowiedz

2. ~
1

2017-06-07 21:23:11

Pięknie spowolni stare ajfony xoxoxo

Odpowiedz

1. ~krzysp
1

2017-06-07 21:18:19

To jest piękne. Nawet starszy sprzęt dostaje najnowszego iOS :)

Odpowiedz