DAJ CYNK

iFixit rozbiera Galaxy Note FE

14.07.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 22

Ważne 1

0

iFixit rozłożył Galaxy Note FE na części, przy okazji porównując go do oryginalnego Samsunga Galaxy Note 7.iFixit rozłożył Galaxy Note FE na części, przy okazji porównując go do oryginalnego Samsunga Galaxy Note 7.

Cel główny działań ekipy z iFixit to sprawdzenie, jak łatwo można naprawić smartfon Galaxy Note FE. Jak się dowiadujemy, telefon ten zawiera wiele elementów modułowych, które mogą zostać stosunkowo łatwo wymienione. Ulepszone zostało między innymi trasowanie przewodów. Akumulator można wyjąć bez uprzedniego odsunięcia płyty głównej, ale twardy klej łączący wszystko sprawia, że wymiana jest bardzo trudna. Końcowa ocena to 4/10 (dziesiątka oznacza najłatwiejszą naprawę).

Przy okazji Galaxy Note Fan Edition został porównany do Galaxy Note 7. W zasadzie poza akumulatorem nic się nie zmieniło, nie licząc nieco zmienionego kształtu anten. Nie potwierdziły się także doniesienia o zastosowaniu w odświeżonym smartfonie nowszego procesora, Snapdragona 821. Nie znaleziono co prawda oznaczenia procesora, ale zauważono wzmiankę o ośmiu rdzeniach, a tymczasem Snapdragony 820 i 821 to układy czterordzeniowe.Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung Galaxy Note 7 w katalogu.
Zobacz: Galaxy Note FE jeszcze w lipcu może wyruszyć w świat

Źródło tekstu: iFixit, wł

Komentarze
Zaloguj się