DAJ CYNK

IFA2017: TP-Link zaprezentował nowy smartfon Neffos N1

01.09.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 123

Ważne 0

1

Targi IFA 2017 stały się miejscem prezentacji nowego smartfonu TP-Linka. Neffos N1 jest pierwszym smartfonem firmy z podwójnym tylnym aparatem.Targi IFA 2017 stały się miejscem prezentacji nowego smartfonu TP-Linka. Neffos N1 jest pierwszym smartfonem firmy z podwójnym tylnym aparatem.

TP-Link Neffos N1 został wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz FullHD, 4 GB RAM-u oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Pod ekranem znalazły się 3 dotykowe przyciski, a z tyłu czytnik linii papilarnych. Urządzenie ma tylko 7,5 mm grubości i ma mocną baterię (producent niestety nie podał jej pojemności), którą naładujemy poprzez port USB Type-C. Neffos N1 to pierwszy smartfon TP-Linka z podwójnym aparatem fotograficznym umieszczonym na tylnym panelu.Polska premiera telefonu TP-Link Neffos N1 planowana jest na pierwsze półrocze 2018 roku. Do tego czasu powinna być znana bardziej kompletna specyfikacja urządzenia, której dzisiaj TP-Link bardzo poskąpił.

Na berlińskich targach można też zobaczyć smartfon Neffos X1 Lite, który trafił na półki polskim sklepów w sierpniu. To zgrabny i elegancki model z 5-calowym wyświetlaczem IPS LCD, czytnikiem linii papilarnych oraz aparatem 13 Mpix, który można kupić za około 499 zł.

Źródło tekstu: TP-Link

Komentarze
Zaloguj się