DAJ CYNK

IFA2017: Nowości od Garmina

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3723

Garmin zaprezentował dwa nowe inteligentne zegarki: Vivoactive 3 oraz Vivomove HR, a także smart opaskę Vivosport.Garmin zaprezentował dwa nowe inteligentne zegarki: Vivoactive 3 oraz Vivomove HR, a także smart opaskę Vivosport.Garmin Vivoactive 3 wyposażony został w usługę Garmin Pay, dzięki której możemy dokonywać bezgotówkowych zakupów bez konieczności używania telefonu, podobnie jak ma to miejsce w przypadku urządzenia Apple Watch. Garmin Pay współpracuje z kartami kredytowymi i debetowymi MasterCard i Visa. Nowy zegarek Garmina można łatwo kontrolować dzięki funkcji Side Swipe, która umożliwia szybkie przewijanie interfejsu. Wyświetlacz Chroma typu "always-on" jest czytelny w każdych warunkach oświetlenia, a zainstalowany wewnątrz akumulator powinien pozwolić na pełny tydzień działania zegarka lub 13 godzin pracy z włączonym GPS-em.

Standardowe wyposażenie zegarka Vivoactive 3 to między innymi monitor tętna oraz 15 aplikacji sportowych do śledzenia wszystkiego, od ćwiczeń eliptycznych do jogi. Dotykowy wyświetlacz o przekątnej 1,2 cala ma rozdzielczość 240 × 240 pikseli i został przykryty szkłem Gorilla Glass 3. Wykonana ze stali nierdzewnej koperta ma wymiary 43,4 × 43,4 × 11,7 mm i waży 43 gramy. Zegarek jest wodoodporny do 5 atmosfer. Europejska cena Garmina Vivoactive 3 to 330 lub 360 euro (1405 lub 1535 zł), w zależności od wykończenia.Dla osób ceniących przeznaczony jest zegarek Garmin Vivomove HR. Smartwatch wyposażony jest w czujnik tętna, natomiast wyświetlacz został w komponowany w tradycyjną tarczę zegarową z prawdziwymi wskazówkami. Nie ma tu GPS-a, ale jest wodoodporność - przynajmniej wtedy, gdy używamy silikonowego paska, natomiast wbudowana bateria pozwala na 5 dni pracy z włączonym pełnym trybem inteligentnego śledzenia i nawet na 2 tygodnie, gdy używamy urządzenie jako zwykły zegarek.

Cena Vivomove HR to 200 euro (852 zł) za wersję z silikonowym paskiem. Dostępne będą różne kolory, od czarnej stali nierdzewnej po złoty, a także wersje z paskiem skórzanym.Ostatnim zaprezentowanym urządzeniem jest Garmin Vivosport. Jest to tracker aktywności, który zachowuje się jak smartwatch. Opaska wyposażona jest w kolorowy, dotykowy wyświetlacz pokazujący między innymi powiadomienia, a także w funkcję LiveTrack, dzięki której znajomi i rodzina mogą zobaczyć w czasie rzeczywistym, gdzie jesteśmy (tak, jest GPS). Vivosport ma czujnik tętna, który może śledzić trening lub sen. Cena to 200 euro.
Źródło tekstu: Garmin, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu