DAJ CYNK

Ideal Conceal - pistolet wyglądający jak iPhone

17.01.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3685

Ważne 5

4

Ideal Conceal to składany pistolet, który wygląda zupełnie jak iPhone. Policja jest zaniepokojona urządzeniem.


Ideal Conceal to składany pistolet, który wygląda zupełnie jak iPhone. Policja jest zaniepokojona urządzeniem.

Idea powstania pistoletu jest słuszna - ma służyć do samoobrony w kryzysowych sytuacjach. Urządzenie po złożeniu wygląda niepozornie, jak zwykły iPhone w dość futurystycznym pokrowcu. W rzeczywistości jest to pistolet z miejscem na dwie kule kalibru .38 (9mm), które można wystrzelić dopiero po jego rozłożeniu. Specjalne mechanizmy mają skutecznie blokować możliwość wystrzału bez rozkładania.

Ideal Concea jest dostępny w Stanach Zjednoczonych, ale tylko kwestią czasu jest rozpowszechnienie go na świecie. Oczywiście jest to broń wymagająca licencji, ale czarny rynek broni palnej istniał niemalże od zawsze. Europejska policja jest słusznie zaniepokojona wprowadzeniem pistoletu do sprzedaży. W końcu nikt nie spodziewa się, że niepozornie wyglądający smartfon może być śmiercionośnym narzędziem (pomijając wszelkie odniesienia do Samsunga Galaxy Note 7).

Pistolet Ideal Conceal jest dostępny w przedsprzedaży w kwocie 395 dolarów. Zamówiło go już ponad 12 tys. osób.

Źródło tekstu: BGR; idealconceal; wł

Komentarze
Zaloguj się
0

2017-01-17 16:52:31

13). tjaaa.... jedna kula w powietrze, bo nikt nie uwierzy, że to pistolet. Zostanie Ci jedna — życzę powodzenia z jedną kulką. Kuleczką:-D :-D :-D

Odpowiedz

14. ~frasag
0

2017-01-17 16:03:40

@14: Nawet w "normalnej" Ameryce legalna broń musi być zarejestrowana. Jeśli ktoś chce i musi mieć taką lub inną pukawkę to co szkodzi wystąpić o zezwolenie? Dadzą albo i nie dadzą- ale to nie jest zapalniczka żeby kupować w każdym kiosku.

Odpowiedz

13. ~
0

2017-01-17 15:58:58

Pomysł dobry gdyby tylko w naszym kraju było normalnie jak w Ameryce sądzę że taka "zabawka" szybko by się przyjęła broń jak nazwa wskazuje ma służyć do obrony więc 2 kule w zupełności wystarczą :)

Odpowiedz

12. ~NiePijHerbatkiZAdministracjąTe-
1

2017-01-17 15:41:11

lepolis9. Pod wpływem różnych bodźców?Przeważnie pod wpływem alkoholu %%%:-D

Odpowiedz

11. ~NiePijHerbatkiZAdministracjąTe-
0

2017-01-17 15:35:52

lepolis10) Przydałby mi się taki...Żeby ciebie odstrzelić:-D

Odpowiedz

0

2017-01-17 15:31:02

Jak się nie chce zwracać uwagi, to siè mniejszy pistolet kupuje, a nie kombinuje z takim barachłem. A przez takich durnych producentó, to My będziemy dodatkowo sprawdzani, bo mamy smartfony.

Odpowiedz

9. ~frasag
0

2017-01-17 14:20:04

@8: z tą psychiką to różnie bywa, niby zdrowa ale czasem pod wpływem różnych bodźców może zaszwankować. To nie ten temat, ale zdania Polaków w tej kwestii są baaardzo podzielone.

Odpowiedz

8. ~
3

2017-01-17 13:57:02

Każdy pełnoletni, zdrowy psychicznie obywatel powinien mieć prawo posiadania broni.

Odpowiedz

7. ~karl hungus
-1

2017-01-17 12:29:03

*** pies z Iphonem w ręku, chcę bym sie bał ja nie czuje lęku

Odpowiedz

6. ~NiePijHerbatkiZAdministracjąTel
-1

2017-01-17 11:44:35

Jak by było trzeba nabijać proch i ugniatać i wsadzić kule, to na pewno bym kupił:-D

Odpowiedz

5. ~winn
-1

2017-01-17 11:40:45

E tam, tylko 2 kule? Jak będzie wojna, to trzeba będzie mieć po kilkadziesiąt taśm z nabojami.

Odpowiedz

4. PLANET
0

2017-01-17 11:29:13

:D

Odpowiedz

3. ~NiePijHerbatkiZAdministracjąTel
0

2017-01-17 11:28:09

Ciekawe czy na niego jest wymagane pozwolenie na ostre?

Odpowiedz

2. PiotrM
6

2017-01-17 10:32:05

@2 nawet dwa, ale Jack może potem poczuć się gorzej.

Odpowiedz

5

2017-01-17 10:25:36

Pytanie zasadnicze: Czy ma wyjscie na Jack ?? :)

Odpowiedz