DAJ CYNK

Huawei z patentem na gamingowy smartwatch

04.05.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3385

Ważne 4

2

Dopiero co na rynku pojawiły się gamingowe smartfony. Tymczasem Huawei chce nam zaoferować gamingowy smartwatch.Dopiero co na rynku pojawiły się gamingowe smartfony. Tymczasem Huawei chce nam zaoferować gamingowy smartwatch.

Dla wielu osób granie na dotykowym ekranie smartfonu nie jest szczytem wygody. Sam należą do osób narzekających na używanie przycisków wyświetlanych na ekranie. Skoro więc ciężko jest grać na 5,5-calowym wyświetlaczu, to jak można to robić na niecałych 2 calach smartwatcha?Rozwiązanie tego problemu wydaje się być proste. Wystarczy przyciski przenieść z ekranu na pasek zegarka. W ten sposób można nie tylko wyświetlić przyciski odpowiedzialne za sterowanie grą, ale również klawiaturę.

To nie pierwszy patent związany ze sterowaniem smartwatcha, jaki zarejestrował chiński producent. Jednak do tej pory żaden z nich nie trafił do zegarka dostępnego na rynku. Miejmy nadzieję, że zanim się to stanie Huawei wpadnie na pomysł wydłużenia pracy smartwatcha na pojedynczym ładowania. Obecnie z trudem wytrzymują one dłużej niż jedną dobę. Jeśli zaczęlibyśmy na nich grać, ten czas mógłby skrócić się do zaledwie kilku godzin.

Zobacz: Huawei: obsługuj zegarek gestami na ręce
Zobacz: Huawei z patentem na dotykową ramkę zegarka

Źródło tekstu: letsgodigital; wł

Komentarze
Zaloguj się