DAJ CYNK

Huawei Y7 dostępny w Plusie

03.08.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 34

Ważne 3

4

Huawei Y7 to najnowsza odsłona smartfonów z popularnej serii Y. Producent kieruje go do użytkowników, którzy od telefonu oczekują niezawodności i długiego czasu działania.Huawei Y7 to najnowsza odsłona smartfonów z popularnej serii Y. Producent kieruje go do użytkowników, którzy od telefonu oczekują niezawodności i długiego czasu działania.

Huawei Y7 wyposażony został w 5,5-calowy ekran o rozdzielczości HD (720x1280pix), przykryty szkłem 2.5D. Zaokrąglona obudowa wykonana jest z piaskowanego aluminium. Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy procesor Qualcomm MSM8940 Snapdragon 435 wykorzystujący 2GB pamięci RAM i korzystający z 16 GB pamięci wewnętrznej.

Dobrą jakość zdjęć zapewnić mają wbudowane aparaty cyfrowe: główny o rozdzielczości 12 Mpix i przedni 8 Mpix. Główny aparat wyposażono w fazowy pomiar ostrości (PDAF), dzięki czemu wystarczy 0,3 sekundy na wykonanie ostrego zdjęcia. Natomiast w przednim aparacie zastosowano 10-stopniowy tryb upiększania oraz tryb panoramy, pozwalający zmieścić na selfie większą liczbę osób.

Pojemna bateria 4000 mAh i system oszczędzania energii zapewnić mają co najmniej jeden dzień pracy. Jak chwali producent, nawet przy kilkugodzinnym słuchaniu muzyki, grze w gry czy oglądaniu materiałów video energii pozostanie na ciągłą łączność z rodziną i przyjaciółmi.

Huawei Y7 został fabrycznie wyposażony w system Android 7.0 oraz najnowszą odsłonę nakładki EMUI - 5.1. Nakładka zapewnia szybki dostęp do zdecydowanej większości funkcji telefonu. Z informacji producenta wynika, że aż 90% opcji można włączyć dotykając ekran zaledwie trzy razy.

Telefon trafił już do oferty Plusa. W otwartej sprzedaży dostępny jest w cenie 799 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Huawei, wł

Komentarze
Zaloguj się