DAJ CYNK

Huawei Watch 2 Porsche Design - luksusowy smartwatch za 795 euro

24.07.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 22

Ważne 1

1

Huawei ponownie zawiązał współpracę z Porshe Design, tym razem tworząc ekskluzywną wersję inteligentnego zegarka Watch 2.Huawei ponownie zawiązał współpracę z Porsche Design, tym razem tworząc ekskluzywną wersję inteligentnego zegarka Watch 2.

Huawei Watch 2 to drugi, po smartfonie Mate 9, wytwór chińskiej firmy, który otrzymał wersję zaprojektowaną wspólnie z Porsche Design. Pod względem podzespołów nic się nie zmieniło w stosunku do podstawowej wersji zegarka, czyli nadal nie uświadczymy w nim slotu na kartę SIM lub GPS-u. Różnice dotyczą wyłącznie wyglądu zewnętrznego.

Ceramiczny pierścień otaczający wyświetlacz przypomina prędkościomierz, natomiast wykonany ze stali nierdzewnej korpus ma w nowej wersji czarny kolor. Dodatkowo oba przyciski na boku zegarka dostały czerwone akcenty. Pasek wykonany jest z kauczuku pokrytego na wierzchu czarną skórą, na której bokach umieszczono czerwone szwy.Huawei Watch 2 Porsche Edition można kupić w Europie za 795 euro (około 3370 zł). Dla porównania podstawowa wersja tego zegarka to wydatek w wysokości 500 euro.

Zobacz: TEST: Huawei Mate 9 Porsche Design - to brzmi dumnie

Źródło tekstu: Porsche Design, wł

Komentarze
Zaloguj się