DAJ CYNK

Huawei sprzedał ponad 100 mln smartfonów w 2017 roku

24.10.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3031

Ważne 1

2

W ciągu pierwszych trzech kwartałów 2017 roku na rynek trafiło ponad 100 mln smartfonów Huawei. To o 19% więcej niż przed rokiem.



W ciągu pierwszych trzech kwartałów 2017 roku na rynek trafiło ponad 100 mln smartfonów Huawei. To o 19% więcej niż przed rokiem.

Również o 19% wzrosła liczba punktów, w których sprzedawane są smartfony chińskiego producenta. Obecnie jest ich w sumie 42 300. Huawei ma również ponad 10 tys. pracowników na całym świecie.

Sprzedaż ponad 100 mln smartfonów w III kwartale daje Huawei drugą pozycję na liście największych producentów. Pierwszy raz od wielu kwartałów (i już drugi kwartał z rzędu) Samsung i Apple zostali rozdzieleni przez innego producenta.

Źródło tekstu: chinadaily; wł

Tagi: huawei
Komentarze
Zaloguj się
9. ~Ogi
0

2017-10-25 10:47:22

@8 A ja widzę że chłopaki zajeżdżające do mnie TIR/''ami (import z EU i stal kształtowa) coraz częściej mają nawigacje w tabletach 9-10 cali.

Odpowiedz

8. ~
0

2017-10-25 10:37:54

@6 tak średnio nie powiem ale człowiek który jeździ zawodowo nie kupuje telefonu do nawigacji tak samo jak fotograf nie kupuje smartfonu do pracy :P a żeby gdzieś podjechać coś znaleźć to daję radę :)

Odpowiedz

7. ~zenON
0

2017-10-24 20:30:09

Każda firma która osiąga "szczyt" kiedyś musi z niego zejść (to jeszcze pół biedy gdy się tak dzieje) wiele firm (przykładowo Nokia spadła ze szczytu w przepaść") Za 100 lat pewnie nikt nie będzie pamiętał co to Samsung, Apple lub Huawei, a ludzie będą mieli inne "bóstwa"

Odpowiedz

6. ~Celsus
0

2017-10-24 17:39:08

@5 A jak nawigacja?

Odpowiedz

5. ~Jacek
0

2017-10-24 17:09:02

Ja tam ostatnio patrzałem:Padło na Huawei Mate 9 PRO:) Polecam -bateria półtora dnia!!!

Odpowiedz

4. ~Math
0

2017-10-24 16:48:00

mam nadzieje, ze szampan nie uderzy im do glowy i nie pojda droga samsunga dokladajac pare stowek za marke.

Odpowiedz

3. ~
0

2017-10-24 16:16:55

1 to Orson pisał

Odpowiedz

2. ~~
0

2017-10-24 15:04:44

Ja tam kibicuje Huaweiowi, bo zna na technologiach mobilnych jak nikt inny. Mam modemy tej firmy. Super działają. Teraz kupię sobie telefon. Już się wcześniej bawiłem p10lite. Działał płynnie i czysty soft.

Odpowiedz