DAJ CYNK

Huawei sprzedał 6 mln smartfonów z serii P20

14.06.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2914

Ważne 5

0

Chiński producent ogłosił, że sprzedaż tegorocznych smartfonów z serii P20 idzie nadal znacznie lepiej niż w przypadku ubiegłorocznych P10.



Chiński producent ogłosił, że sprzedaż tegorocznych smartfonów z serii P20 idzie nadal znacznie lepiej niż w przypadku ubiegłorocznych P10.

Jak podał Huawei, do tej pory sprzedało się 6 mln egzemplarzy smartfonów z serii P20: Huawei P20 Lite, Huawei P20 i Huawei P20 Pro. To o 81% więcej od liczby sprzedanych smartfonów z serii P10 w analogicznym okresie w ubiegłym roku.

Niesamowita jakość odbioru i sprzedaży serii Huawei P20 potwierdza to, że rozumiemy rynek, świadczy to też o naszym zaangażowaniu w badania i rozwój innowacji - powiedział Kevin Ho, prezes działu produktów telefonicznych Huaweia. Uważamy, że nasz sukces w serii Huawei P20 jest zachętą do kontynuowania naszej działalności.

Oficjalna prezentacja serii P20 miała odbyła się w marcu 2018 roku. W tym samym miesiącu na światowe rynki trafił model P20 Lite, a w następnym miesiącu P20 i P20 Pro.

Zobacz: Test telefonu Huawei P20 Lite
Zobacz: Test telefonu Huawei P20
Zobacz: Test telefonu Huawei P20 Pro - pierwsze 10/10 od długiego czasu

Źródło tekstu: GSMArena, wł

Komentarze
Zaloguj się
36. ~Niezgodna Niezadowolona
0

2018-06-14 12:29:25

34, 33). A na jakiej podstawie? Zarzuty: 0, dowody: 0

Odpowiedz

35. ~skalarek
0

2018-06-14 12:25:16

Najbardziej opłacalnym smartfonem z serii P20 jest Honor 10 :D

Odpowiedz

32. ~Niezgodna Niezadowolona
1

2018-06-14 11:19:53

troipeh... trzeba siè zgodzić... osoby starsze trudno obeznać z myszkà, a co dopiero z klawiaturà... z systemem, jego komunikatami (nawet jak sà czytelne i po polsku)Cièzka sprawa.

Odpowiedz

31. t r o i p
0

2018-06-14 11:19:25

Wiem wlo, niestety im człowiek starszy tym trudniej mu świat zrozumieć. I wypieranie tego nic nie da.

Odpowiedz

30. wlo
0

2018-06-14 11:16:34

28 - ja wiem o co mi chodzi. Stąd moje pytania były - bo nie wiedziałem o co Tobie chodzi. A jak nie wiem - pytam ;-)

Odpowiedz

29. t r o i p
0

2018-06-14 11:15:12

Wlo, Żeby rozumieć i korzystać z nowych technologii, trzeba mieć otwarty umysł,A ty już skostniały jesteś.

Odpowiedz

28. t r o i p
0

2018-06-14 11:09:24

Wlo, sam widzisz, sam nie wiesz o co ci chodziło.Jak to mówią: "Nie przesadza się starych drzew."Tematy technologiczne nie są dla ciebie. Ty ich po prostu ogarniasz, czego dowodem jest smartfon, który trzymasz w szufladzie.Jesteś jak dawniejsi chłopi . Traktor w stodole a oni orali koniem.

Odpowiedz

27. wlo
0

2018-06-14 10:49:47

25 - no własnie - caly czas pytałem - o co Ci chodzi z tym USB B ;-)

Odpowiedz

26. t r o i p
0

2018-06-14 10:39:37

Poprzez to że często cytuję fragmenty jakichś artykułów, to każdy kto czyta moje posty może sobie sprawdzić, czy naprawdę jest tak jak napisałem. wlo ty prostego screena nie potrafisz zrobić i wkleić dobrze że choć odnośniki do stron "naumiałeś" się skopiować i wkleić.

Odpowiedz

25. t r o i p
0

2018-06-14 10:32:34

Wlo nie, skąd ty w ogóle o USB B nie rozmawiałeś ze mną, nie, to były krasnoludki.87. wlo 2018-05-22 15:01:03t r o i p - ja wiem co to USB A... Ale pokaż mi USB B w tym kablu którego używasz a w szczególności ładowarkę z gniazdem USB B ;-)88. wlo 2018-05-22 15:03:26Bo cały czas mówisz że używasz USB B, czyż nie?Dość, wlo będziesz musiał sam zostać ze swoimi emocjami.Dla porządku żeby było jasne bo ci się litery w alfabecie mieszają.Napiszę żebyś i ty zrozumiał Szybciej ładuję iPhone kablem aukey mikro USB z tymi dwoma haczykami na dole niż oryginalnym kablem dołączonym do niego przez producenta. To 1A 2 to to że nie trzeba kupować kabla za 19 dolarów, żeby uzyskać efekt szybkiego lądowania w iPhone.Wystarczy kupić odpowiednią oryginalną ładowarkę, dobry kabel USB C, i dobrą przejściówkę.092. wlo 2018-05-22 15:11:04t r o i p - sprytnie lawirujesz... Teraz microUSB z tymi haczykami... Ja pytam o USB B!!!!94. t r o i p 2018-05-22 15:14:06Proszę bardzo.Wolę żeby takie osoby jak ty czy pelikan plagiat mi wytykały.Niż być kłamcą i ściemniaczem.

Odpowiedz

24. wlo
0

2018-06-14 10:28:06

23 - no cytujesz moje pytaniae?A pytałem Ciebie dlaczego o USB B mówisz? Nie aj o tym mówiłęm,.

Odpowiedz

23. t r o i p
-1

2018-06-14 10:25:04

Wlo, czy u ciebie to norma jest, że myślisz jedno a piszesz drugie?Tak jak tutaj, np:79. wlo 2018-05-22 14:47:09I gdzie tu masz UBS B?20. wlo 2018-06-14 10:16:2418 - no właśnie - Ty o tymmówięłeś, a ja tylko pytałem - o co Ci chodzi?Ja natomiast mówiłem o USB A cały czas ;-)

Odpowiedz

22. t r o i p
-1

2018-06-14 10:19:32

Wlo, z czytaniem ze zrozumieniem nawet własnych tekstów, też masz widzę spory problem. I słabo ci to idzie.A ty się za dyskusje bierzesz?

Odpowiedz

21. wlo
0

2018-06-14 10:18:11

Oczywiście odpowiedzi nie dostałem... Nie znalazłeś nic w Sieci, co byłoby odpowiedzią na moje pytania?

Odpowiedz

20. wlo
0

2018-06-14 10:16:24

18 - no właśnie - Ty o tymmówięłeś, a ja tylko pytałem - o co Ci chodzi?Ja natomiast mówiłem o USB A cały czas ;-)

Odpowiedz