DAJ CYNK

Huawei prezentuje smartfon Honor Magic

16.12.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 20

Ważne 4

5

Huawei Honor Magic, to kolejny smartfon chińskiego producenta z podwójnym aparatem.

Huawei Honor Magic, to kolejny smartfon chińskiego producenta z podwójnym aparatem.Smartfon został wyposażony w ekran AMOLED o przekątnej 5,09 cala i rozdzielczości 1400 x 2560 pikseli, który pokrywa tafla szkła, bardzo mocno zakrzywionego na krawędziach obudowy. Sercem smartfonu jest ośmiordzeniowy układ Kirin 950 w parze z 4 GB pamięci RAM. Dla użytkownika przewidziano 64 GB pamięci wbudowanej. Będzie ją można rozszerzyć kartami microSD. Zamiast karty pamięci będzie można korzystać z drugiej karty SIM.

Główny aparat, to konfiguracja znana z Huaweia P9 i Honora 8 - 12 Mpix, jeden aparat pozbawiony filtru Bayera rejestruje obraz czarno biały, a drugi oraz kolorowy. Podobnie jak w modelu P9, tutaj również filmy są nagrywane w maksymalnej rozdzielczości 1080p. Na wyposażeniu znalazła się też łączność LTE kategorii 6, USB typu C, czytnik linii papilarnych, Android 6.0 z nakładką Honor Magic Live OS.

Akumulator o pojemności 2900 mAh będzie można naładować do poziomu 90% w zaledwie 30 minut. Będzie to możliwe dzięki ładowarce o mocy aż 40 W (5V, 8A). Całość została zamknięta w metalowej obudowie o grubości 7,8 mm.Smartfon na początku będzie dostępny na rynku chińskim (dostawy od 25 grudnia) za równowartość 500 euro w kolorze Golden Black i Porcelain White.

Źródło tekstu: item.jd.com; wł

Komentarze
Zaloguj się