DAJ CYNK

Huawei P9: premiera 6 kwietnia

23.03.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4895

Ważne 6

3

Huawei rozpoczęło odliczanie do premiery flagowego modelu P9 i prezentuje kolejne zdjęcia smartfonu.

Huawei rozpoczęło odliczanie do premiery flagowego modelu P9 i prezentuje kolejne zdjęcia smartfonu.



Znakiem rozpoznawczym Huaweia P9 będzie aparat z dwoma obiektywami, laserowym autofocusem i optyczną stabilizacją obrazu, wykonujący zdjęcia w rozdzielczości 12 Mpix. Taki sam aparat trafi do całej serii P9, również modelu Max i Lite.

Zobacz: Huawei P9, P9 lite i P9 Max - znamy ceny i specyfikację



Premiera smartfonu odbędzie się 6 kwietnia, natomiast przynajmniej jeden z jego egzemplarzy trafił już do codziennego użytku. Korzysta z niego prezes Huawei, który został z nim ostatnio sfotografowany.

Źródło tekstu: Huawei; wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~misiek666666
0

2016-03-24 21:13:28

Wielkie mi rzeczy

Odpowiedz

13. ~lumiafan
0

2016-03-24 12:58:50

@1@2 obydwa telefonu miały obiecaną aktualizacje w pierwszym kwartale tego roku, który wciąż trwa. Poczekamy zobaczymy :)

Odpowiedz

12. ~sueshack
0

2016-03-24 11:09:50

2. Tymczasem praktycznie każdy telefon z Androidem ma starego Androida mimo obiecanego przez Google rozwiązania problemu wieki temu. Odradzam każdemu ten badziewny system.

Odpowiedz

11. ~Loop
0

2016-03-24 09:54:06

@ Ole, wujek google śpi? Zerknij na XDA lub nasze rodzime forum android.

Odpowiedz

10. ViNYL
0

2016-03-24 00:52:37

@2: Ja na S5 mam 6.0.1

Odpowiedz

9. ~Ole
0

2016-03-23 19:36:35

@8 Jak to zrobić ręcznie? Mam podobny przypadek

Odpowiedz

8. ~Loop
-1

2016-03-23 15:31:02

@5, to ciekawe co piszesz, bo mam model nie brandowany, a aktualizator EMUI milczy. Inna sprawa, że mógłbym to zrobić "ręcznie" ale z drugiej strony dlaczego? Niech producent się postara!

Odpowiedz

0

2016-03-23 13:39:10

@4 Balszoja technika ;) Poprawione.

Odpowiedz

6. ~turururu
1

2016-03-23 13:16:17

5@ A u jakiego operatora jesteś ? I czy telefon ze sklepu, czy od operatora ? Bo ja również nie mam aktualizacji 6.0, a jakoś nie psiocze jakie to chinole są do dupy, bo na Twoim przykładzie widać, ze to nie wina marki, a tylko i wyłącznie operatora

Odpowiedz

2016-03-23 13:08:47

@1 Co ty piszesz mam Huawei P8 i już dawno mam na nim androida 6.0, sprawdź aktualizacje.

Odpowiedz