DAJ CYNK

Huawei P9 lite mini debiutuje na polskim rynku

25.08.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 44

Ważne 2

3

Huawei P9 lite mini jest kontynuacją dobrze przyjmowanych smartfonów z serii lite. Urządzenie oferuje niezłe wyposażenie w rozsądnej cenie.Huawei P9 lite mini jest kontynuacją dobrze przyjmowanych smartfonów z serii lite. Urządzenie oferuje niezłe wyposażenie w rozsądnej cenie.

Zamknięty w aluminiowej obudowie Huawei P9 lite mini wyposażony jest w 5-calowy wyświetlacz HD okryty szkłem 2.5D. Smartfon napędzany jest przez czterordzeniowy procesor Snapdragon 425 współpracujący z 2GB pamięci RAM i 16 GB przestrzeni na dane, którą możemy powiększyć przy pomocy karty pamięci microSD. Smartfon pracuje pod kontrolą Androida Nougat z nakładką EMUI 5.1.Smartfon wyposażono w główny aparat o rozdzielczości 13 Mpix z detekcją fazy i diodą doświetlającą. Przednia kamera do selfie ma rozdzielczości 5 Mpix. Z tyłu telefonu znajduje się skaner linii papilarnych, który może służyć również jako spust migawki aparatu. Za zasilanie urządzenia odpowiada akumulator o pojemności 3020 mAh, który według producenta powinien wystarczyć na 1,5 dnia zwykłej pracy.

Huawei P9 lite mini od 28 sierpnia bieżącego roku będzie dostępny w sieci Play w kolorze czarnym i srebrnym. Cena wolnorynkowa telefonu to 799 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Huawei

Komentarze
Zaloguj się