DAJ CYNK

Huawei P8 Lite wkrótce z Androidem 6.0

20.01.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10747

Ważne 9

2

Jeden z lepiej sprzedających się smartfonów chińskiego Huaweia, model P8 Lite wkrótce otrzyma aktualizację systemu do wersji 6.0.

Jeden z lepiej sprzedających się smartfonów chińskiego Huaweia, model P8 Lite wkrótce otrzyma aktualizację systemu do wersji 6.0.



Wiadomość wypłynęła z rumuńskiego oddziału firmy, który na Facebooku zaprosił pierwsze 100 osób do testów nowego oprogramowania. Po fazie testów aktualizacja trafi do wszystkich urządzeń sprzedawanych w Rumunii i prawdopodobnie szybko trafi też na inne europejskie rynki.

Chociaż Huawei P8 Lite wyraźnie odstaje pod względem specyfikacji od swojego większego brata, Huaweia P8, to jednak korzystny stosunek ceny do możliwości sprawił, że chętnych na telefon nie brakuje. W rankingu najgorętszych telefonów 2015 roku Czytelnicy TELEPOLIS.PL przyznali mu 6. miejsce.

Za około 800 zł dostajemy 5-calowy ekran HD, ośmirodzeniowego Kirina 620, 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, porządny aparat 13 Mpix, przednią kamerkę 5 Mpix, LTE i szybko działający interfejs Emotion 3.1 UI.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Test telefonu Huawei P8 Lite

Źródło tekstu: Huawei, wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~arko
0

2016-01-24 11:28:55

Kika jeśli masz telefon z sieci Play, to tylko serwis może Ci wgrać nowsze i aktualne oprogramowanie. Mój właśnie wrócił z serwisu i żadnych problemów już nie mam.

Odpowiedz

12. ~Baobab
0

2016-01-22 12:44:54

No chyba się pośpieszyłem z chwaleniem tego telefonu. Czytałem wiele komentarzy że przy włożonych dwóch kartach SiM komunikacja jest niemożliwa, takie zakłócenia generuje ten telefon wtedy. Przy jednej karcie jest dostatecznie, ale za to wygląd ma rewelacyjny.

Odpowiedz

11. ~Baobab
0

2016-01-21 14:41:08

Jeden z lepszych telefonów na dwie karty SiM. Cena do bebechów zainstalowanych w tym telefonie, to grosze. Szkło w ogóle mnie nie interesuje. Miałem Nokie N95 bez żadnej ochrony na wyświetlacz, tylko jakiś giętki plastik i wytrzymał 6 lat, jeszcze działa bez problemów.

Odpowiedz

10. ~Radek
0

2016-01-20 17:13:56

Napisalibyście, że HTC One M8 dostało MM6.0.

Odpowiedz

9. ~wkurzony
0

2016-01-20 17:01:17

5, LuiN - o, nie wiedziałem :) czyli nie jest tak źle... :)

Odpowiedz

8. ~Kika
0

2016-01-20 16:36:20

Mam huw p8 lite. Ladny zgrabny. I trudny w uzyciu - rozmowy w 2G to tortura. Panowie prosze podpowiedzcie mi co nalezy robi. I gdzie sie udac aby miec te uaktualnienia huaweia. Podobno i rozmowy sa lepsze. Nigdy niczego nie uaktualn.i zupelnie nie wiem jak w tym sie odnalezc. Bede bardzo wdzieczna za pomoc.

Odpowiedz

7. ~~
0

2016-01-20 14:06:36

ps: Ja posiadam telefon z GG3 i od 4 ponad miesięcy zero rys. Bez folii...

Odpowiedz

6. ~~
0

2016-01-20 14:05:43

@2 A po co ci GG lub jakiekolwiek szkło, jak i tak kupisz folię z alleDrogo za 5zł na ekran. Nie kumam ludzi kupujących drogi telefon z GG4 i naklejających szkło/folie za 5zł, wogóle jaki sens cokolwiek naklejać?

Odpowiedz

5. LuiN
0

2016-01-20 14:02:41

3, wkurzony - Samsung Galaxy S6 jeszcze nie dostał, a Ty się dziwisz.

Odpowiedz

4. LuiN
0

2016-01-20 14:01:28

1, Czeslaw1233 - o rzeczywiście. Masz rację. Corning wymienia tylko smartfony Honor 7, Honor 6 i Honor 6 plus.

Odpowiedz