DAJ CYNK

Huawei P30 będzie wyglądać zupełnie inaczej niż P30 Pro

04.01.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9203

Ważne 0

0

Na podstawie dotychczasowych przecieków powstały pierwsze zdjęcia i rendery Huaweia P30. Smartfon będzie wyglądać zupełnie inaczej niż model P30 Pro. 

Smartfony Huaweia z danej serii wyglądały do tej pory zawsze bardzo podobnie. Wystarczy spojrzeć na Mate'a 20 oraz 20 Pro, które z tyłu, gdyby nie rozmiar, bardzo łatwo jest ze sobą pomylić. Nie inaczej było też w przypadku wszystkich modeli P20. Różnice były co prawda widoczne, w postaci czytnika linii papilarnych (w wersji Lite) oraz różnej liczbie aparatów, ale sam układ elementów oraz kształt obudowy były do siebie zbliżone.

Dotychczasowe informacje pokazały, że Huawei P30 Pro będzie wizualny zbliżony do Mate'a 20 Pro. Będzie miał centralnie umieszczony aparaty ułożone na kształt prostokątu (a nie kwadratu jak Mate) oraz zakrzywione boki ekranu. Model P30 z kolei będzie bardzo podobny do poprzedników z serii P20.

Zobacz: Huawei P30 Pro będzie miał duży moduł aparatu

Smartfon będzie miał małe wcięcie w ekranie, trzy aparaty położone w lewym górnym rogu tylnego panelu oraz czytnik linii papilarnych umieszczony w ekranie. A do tego gniazdo Jack 3,5mm.

Date premiery smartfonów pozostaje jeszcze nieznana. Odbędzie się podczas targów Mobile World Congress pod koniec lutego lub na osobnym wydarzeniu w marcu lub na początku kwietnia.

Źródło zdjęć: @onleaks, 91mobiles; wł

Źródło tekstu: 91mobiles; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu