DAJ CYNK

Huawei P20 przetestowany w Geekbench

14.03.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4413

Ważne 2

2

Huawei P20 został przetestowany w popularnym benchmarku. Jak wypada jego wydajność na tle Xperii XZ2 i Galaxy S9?



Huawei P20 został przetestowany w popularnym benchmarku. Jak wypada jego wydajność na tle Xperii XZ2 i Galaxy S9?

Huawei P20 będzie napędzany układem Kirin 970, czyli tym samym, który widzieliśmy w ubiegłorocznym modelu Huawei Mate 10. Układ ma 8-rdzeniowy procesor taktowany zegarem 2,4 GHz, a do tego 4 GB pamięci RAM. Całość pracuje pod kontrolą Androida 8.1.



Jak można się było spodziewać, Huawei P20 uzyskał w benchmarku zbliżone wyniki do Mate'a 10, ale wyraźnie odstaje na tle Samsunga Galaxy S9 i Xperii XZ2.



Premiera smartfonów Huawei P20 odbędzie się 27 marca. Redakcja TELEPOLIS.PL będzie obecna na wydarzeniu.

Zobacz: Smartfony Huawei P20 - nowe zdjęcia i więcej informacji
Zobacz: Seria Huawei P20 na zdjęciach prasowych
Zobacz: Huawei P20 Pro na oficjalnym zdjęciu

Źródło tekstu: Geekbench; wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~x
0

2018-03-15 20:35:52

Wciecie mozna wylaczyc w ustawieniach. Jak dla mnie to p20 pro bedzie na prawde pro i zaskoczy swoimi parametrami aparatow ;-)

Odpowiedz

13. ~miro
0

2018-03-15 18:04:32

Bo on jest nijaki, brzydki i z tym ohydnym wcięciem

Odpowiedz

12. ~Koro
0

2018-03-15 17:09:50

Ciekawe jak będzie z P20, bo P10 przy S8 to wypada bardzo... nijako, żeby nie używać mocniejszych słów.

Odpowiedz

11. ~Koro
0

2018-03-15 17:09:02

@10 wczoraj miałem tą S9 w rękach. Ja i moja dziewczyna, bo szukamy dla Niej telefonu. Teraz co by się nie działo chce mieć przynajmniej S8, żaden inny w grę nie wchodzi, a to o czymś świadczy ;)

Odpowiedz

10. Micho
0

2018-03-15 10:48:39

Tak tak, chodziło mi o te wyniki wydajności rdzeni. Wiem, że te cyferki mają się nijak do codziennego użytkowania (no prawie) ale skoro coś jest słabsze to powinno kosztować mniej. Przecież nie zapłacisz tyle samo za samochód który jedzie 100 km/h skoro za te same pieniądze możesz mieć taki co poleci 200km/h. :)

Odpowiedz

9. ~krz
0

2018-03-15 10:15:33

@8 art, komentarz micho dotyczy wydajnosci jednego rdzenie P20 wzgledem S9, i pytam jakie utracone mozliwosci z tego wynikaja.

Odpowiedz

8. ~art
0

2018-03-15 08:21:26

@7 gniazdo słuchawek, ładowanie indukcyjne, współpraca z akcesoriami... dużo by wymieniać

Odpowiedz

7. ~Krz
0

2018-03-15 07:24:37

@6 micho "polowa mozliwosci s9"? A czy moglbys wymienic jakie mozliwosci utraci uzytkownik p20 wzgledem uzytkownika s9?

Odpowiedz

6. Micho
-1

2018-03-14 23:39:25

Powiedzmy że płowa możliwości S9 więc i cena powinna być połowąS9 :)

Odpowiedz

5. ~bejbe
0

2018-03-14 23:13:45

jeszcze niech dadzą ekran blisko w full hd i całkiem niezły średniopółkowiec

Odpowiedz

4. ~Brum
0

2018-03-14 22:24:18

I rak mózgu od promieniowania? Dziękuje

Odpowiedz

3. septum
-1

2018-03-14 20:31:21

@2 a dlaczego ludzi kupują droga kasze w sklepie? dlaczego stawiają domy za miliony? dlaczego wychodzą na miasto i wydają po 1000 zł? BO MAJĄ HAJS i nikt im tego nie zabroni

Odpowiedz

2. ~Templariusz
1

2018-03-14 20:21:33

Powiedzcie mi, dlaczego ludzie mają takie parcie na posiadanie drogich telefonów?

Odpowiedz