DAJ CYNK

Huawei P20 Pro: aktualizacja ulepsza tryb wideo 960 fps

19.06.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2666

Ważne 0

2

Najnowsza aktualizacja systemu dla P20 Pro dodaje automatyczne rozpoczęcie nagrywania z szybkością 960 fps po wykryciu szybkiego ruchu.



Najnowsza aktualizacja systemu dla P20 Pro dodaje automatyczne rozpoczęcie nagrywania z szybkością 960 fps po wykryciu szybkiego ruchu.

Funkcja dodana do smartfonu Huawei P20 Pro przypomina tę, którą Samsung zastosował w modelu Galaxy S9+. Dzięki temu, że rozpoczęcie nagrywania z szybkością 960 klatek na sekundę rozpoczyna się automatycznie po wykryciu szybkiego ruchu, nie musimy się martwić, że przegapimy odpowiedni moment.

Nowa aktualizacja obejmuje również najnowsze poprawki zabezpieczeń Androida.

Zobacz: Test telefonu Huawei P20 Pro - pierwsze 10/10 od długiego czasu
Zobacz: Test telefonu Samsung Galaxy S9+

Źródło tekstu: XDA Developers, wł

Komentarze
Zaloguj się
17. mircoch
0

2018-06-20 20:17:45

To po Essetialphone nikt by tego nie podłapał o to mi chodziło

Odpowiedz

16. mircoch
0

2018-06-20 20:16:06

Głukowate wcięcie i tyle, jak by ajfon tego nie wprowadził to to Enential by tego nie podłapał i tak by nie kaleczył wyglądu smartfonu.

Odpowiedz

15. ~Alan
0

2018-06-20 13:37:41

A powiadomień dźwiękowych przy zablokowanym ekranie z 80 % aplikacji jak nie ma tak nie ma.

Odpowiedz

14. ~~
0

2018-06-20 09:19:19

A ma ktoś info czy na P20 też to wyjdzie?

Odpowiedz

13. ~~
0

2018-06-20 09:00:01

@3 - przy niektórych aplikacjach wcięcia w ogóle nie widać, więc siedź cicho i nie komentuj. Właśnie przyaparacie jest niewidoczne.

Odpowiedz

12. ~Kkk
0

2018-06-20 06:02:52

U mnie w T-mobile volte i vowifi działa prawidłowo na p20 pro.. Ale aktualizacji na razie brak.. Chyba że już ją mam bo z tego opisu nic nie wynika

Odpowiedz

11. LuiN
-1

2018-06-19 23:57:17

@10, xy - Po odjęciu dodatkowej przestrzeni masz tyle co w telefonach z ekranami 18:9... przecież to logiczne, że ekran po bokach głośnika to dodatek, a nie ujma dla przestrzeni roboczej. Z tego co widzę P20 Pro ma możliwość pokazywania szybkości Internetu na pasku. Jeśli jednak ten tryb nie odpowiada, to wyłączasz dodatkową przestrzeń i masz tradycyjny widok.

Odpowiedz

10. ~xy
0

2018-06-19 23:35:31

@7: Bzdura, jest mniej przestrzeni na pasku. Fakt, ikonki nie zajmują miejsca na pulpicie (co jest bez znaczenia), ale gdy chcę na pasku wyświetlić jakiś Internet speed meter albo Cell Widget (upraszczając - dane BTS-a), okazuje się, że jest to zwyczajnie niemożliwe, bo jest tam miejsce tylko na ikonki systemowe.

Odpowiedz

9. ~A kiedy VoWiFi i VoLTE w Orange
0

2018-06-19 23:14:48

A kiedy VoWiFi i VoLTE w Orange dla p20 pro?

Odpowiedz

8. LuiN
-2

2018-06-19 22:21:59

PS. Zdjęcie robiłem sam - jak widać w aplikacji aparatu wcięcie nie przeszkadza zupełnie. Aktywne jest tyle ekranu co w S9+ czy HTC U12+.

Odpowiedz

7. LuiN
-2

2018-06-19 22:20:50

@5, daje więcej przestrzeni na pulpicie. Po co mają mi ikonki zasłaniać stronę internetową czy inne treści? Gdy analogicznie rozwiązanie pojawiło się jako dodatkowy pasek ekranu w LG serii V to wszyscy piali z zachwytu, a jak teraz jest to zrobione nawet lepiej to jakiś problem:) Skorzystajcie, potem komentujcie, serio... I nie chodzi tutaj tylko o Huaweia.

Odpowiedz

6. ~miro
1

2018-06-19 21:56:38

do@5, Nie! jestem przeciwnikiem tego głupiego wcięcia, jak by ono coś dawało, nic nie wnosi, telefon jest droższy i głupkowato wygląda. Miałem na myśli, że robią zdjęcia tak, żeby nie było widać tego badziewnego wcięcia. Precz z wcięciem!

Odpowiedz

5. ViNYL
0

2018-06-19 21:34:34

@3: Smerf Maruda. Widać wcięcie to źle, jak nie widać też źle.

Odpowiedz

4. ~
0

2018-06-19 21:14:29

W Huaweiu zawsze jest cos co przypomina rozwiazania, ktore konkurencja pokazala wczesniej.

Odpowiedz

3. ~miro
1

2018-06-19 21:11:46

Jak zwykle zdjęcie zrobione z czarnym tłem tak, żeby nie było widać tego durnego wcięcia, tak się jego wstydzą? to po co to dawali głupie kopiarki. Wolał bym Samsunga S8 przynajmniej wygląda o niebo lepiej.

Odpowiedz