DAJ CYNK

Huawei P20 Lite może być nasz za 800 zł

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 12838

150 osób będzie mogło wziąć udział w kampanii testowania modelu P20 Lite. Po zakończeniu testów będzie można zatrzymać telefon.150 osób będzie mogło wziąć udział w kampanii testowania modelu P20 Lite. Po zakończeniu testów będzie można zatrzymać telefon.

Huawei P20 Lite to najtańszy przedstawiciel nowej serii smartfonów chińskiego producenta, za który w dużych sieciach handlowych zapłacimy 1599 zł. Czy cena jest adekwatna do wyposażenia tego modelu? Nad tym można dyskutować, w czym pomogą dane techniczne urządzenia.

Dane telefonu Huawei P20 Lite
Zobacz dane techniczne Huawei P20 Lite na TELEPOLIS.PL

A jeśli cena spadłaby do 800 zł? Za tyle Huawei P20 Lite może być nasz, jeśli znajdziemy się w gronie 150 osób, które wezmą udział w programie testowym Huaweia. Musimy się jednak spieszyć, ponieważ zgłoszenia przyjmowane będą tylko do 9 kwietnia 2018 roku.

Co trzeba zrobić? należy przejść na tę stronę i się zarejestrować. Gdy minie termin rejestracji, nastąpi wstępny wybór kandydatów do testowania smartfonu. Otrzymają oni wiadomość e-mail z informacją o tym fakcie oraz prośbą o wpłacenie depozytu w wysokości 800 zł (wiadomość będzie zawierać link do dokonania płatności). Pierwsze 150 osób dokonujących wpłaty zostanie zakwalifikowanych do kampanii i otrzyma smartfon Huawei P20 Lite oraz bezprzewodowy selfie stick na podany adres.

Po zakończeniu testów możemy za darmo odesłać urządzenie. Otrzymamy wtedy zwrot wpłaconego depozytu. Możemy też zostawić telefon dla siebie, w zamian za wpłacone wcześniej 800 zł.

Zobacz: warunki uczestnictwa w kampanii

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: theinsidersnet.com, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu