DAJ CYNK

Huawei P20 Lite - gdzieś to już widzieliśmy...

08.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5810

Ważne 1

3

W sieci pojawiły się zdjęcia Huaweia P20 Lite. Smartfon na pierwszy rzut oka wygląda jak iPhone X.



W sieci pojawiły się zdjęcia Huaweia P20 Lite. Smartfon na pierwszy rzut oka wygląda jak iPhone X.

Osoba odpowiedzialna za projekt obudowy Huaweia P20 Lite albo jest posiadaczem iPhone'a X, albo jego ogromnym fanem. Wystający, ułożony pionowo podwójny aparat umieszczony w lewym, górnym rogu obudowy, wcięcie w górnej części ekranu... Na szczęście nie zapomniano o zamontowaniu gniazda Jack 3,5mm. Obudowa ma wymiary 148 x 71 x 7,2 mm i jest wykonana ze szkła i metalu.

Co wiemy na temat specyfikacji smartfonu? Tutaj nie ma jeszcze potwierdzonych informacji. Z danych pochodzących z FCC wynika, że ekran ma mieć przekątną 6,1 cala i rozdzielczość 1080 x 2280 pikseli. Osoba, która wykonała widoczne u góry zdjęcia mówi z kolei o przekątnej 5,8 cala. Żeby było ciekawiej, rendery widoczne na filmie poniżej pokazują ekran o przekątnej 5,7 cala. O tym jak będzie naprawdę przekonamy się 27 marca w Paryżu, kiedy smartfon trafi już w nasze ręce.

Źródło tekstu: computerhoy; wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~667
0

2018-02-11 09:37:50

ostatnie "udane" działania rządu niby "dobrej zmiany" już dają efekt w postaci wpisów takich przygłupów jak danek

Odpowiedz

13. ~danek
0

2018-02-11 08:13:16

Ile szekeli kosztuje ten żydoski chłam?

Odpowiedz

12. ~KazimierzWichura
0

2018-02-11 08:11:33

Dzie jezd Witek T? Schudł trochu? Lubił przyżreć...w plaju fajom dobrze jeść?

Odpowiedz

11. ~miro
0

2018-02-09 20:16:36

Smutny a zarazem ohydne jest te wcięcie, nigdy bym takiego telefonu nie kupił, Huawei schodzi na psy i to strasznie

Odpowiedz

10. ~Darek
0

2018-02-09 15:27:49

To smutne, kiedy producentów nie stać na własny pomysł tylko żerują na tym co już gdzies pokazano. Dotyczy to wszystkich producentów elektroniki mobilnej niestety.

Odpowiedz

9. ripe
0

2018-02-09 09:20:58

Popisali się projektanci Huawei/''a nie ma co :)

Odpowiedz

8. ~
0

2018-02-09 06:26:18

W ajfonie dość fajne proporcje ma to wcięcie. Tutaj wygląda okropnie :D

Odpowiedz

7. 3G
0

2018-02-08 23:00:21

Ponad 70 mm grubości? ;)

Odpowiedz

6. ~zenON
0

2018-02-08 22:32:34

Mam Hu.jajeja P9, działa bez zarzutu, a wygląda jeszcze lepiej, i to bez ściemy. Jednak teraz to zobaczyłem (paskudnie wystające aparaty i wyświetlacz ze szczerbą) tylko po to by upodobnić się do jakieś "kupy". Ktoś w tej firmie oszalał, sądziłem że granice kiczu które wyznaczył iPhone X są tak nisko że nie da się ich przekroczyć lub chociaż wyrównać. Myliłem się, p20, wygląda jak kiepska kopia kupy...

Odpowiedz

5. septum
0

2018-02-08 21:54:57

oj perfidne to

Odpowiedz

4. ~C7V
0

2018-02-08 21:48:28

To dla pewności niech cenę taką samą ustalą... 4ooo..?:-D

Odpowiedz

3. ~
0

2018-02-08 21:45:01

Co za szitowe te telefony, kamery odstają fuuuuj!

Odpowiedz

2. ~Wredny_typ
0

2018-02-08 21:44:25

Więc mówisz, że masz Huaweia?

Odpowiedz