DAJ CYNK

Huawei P10 lite i VoLTE w sieci Orange

02.11.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6048

Ważne 0

1

Huawei P10 lite otrzymał ostatnio aktualizację, która klientom pomarańczowej sieci pozwala korzystać z VoLTE.



Huawei P10 lite otrzymał ostatnio aktualizację, która klientom pomarańczowej sieci pozwala korzystać z VoLTE.

W ostatnich dniach telefon Huawei P10 lite kupiony w sieci Orange otrzymał aktualizację systemu, kompilację WAS-LX1C432B184. Choć pomarańczowa sieć nie informowała o tym w żaden sposób, update spowodował uaktywnienie funkcji VoLTE, która działa, a opcje z nią związane dostępne są w ustawieniach telefonu. Co więcej oprogramowanie wygląda teraz na niebrandowane, o czym także informowali na forum.android.com.pl użytkownicy innych sieci.

Zobacz: Test telefonu Huawei P10 lite

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
18. ~Mariusz34
0

2017-11-02 22:03:16

Od niedawna mam s7 i VoLTE działaw Orange na kartę bez problemu. Nie mam brandu tylko dzwoniłem do bok-u i mi włączyli. Potem trzeba było tylko włączyć i wyłączyć telefon. Gdy usługa jest aktywna wtedy (ustawienia-sieci komórkowe) i tu pojawia się lubryka VoLTE. Gdy usługa nie jest aktywna nie wyświetla się lubryka wł/wył VoLTE

Odpowiedz

17. ~black
0

2017-11-02 21:44:31

huawei p10lite ma hd voice? czy nie ma to nic wspólnego z volte?

Odpowiedz

16. ~Mila
0

2017-11-02 21:11:40

A jak wogólke rozpoznać czy to VoLTE czy nie?

Odpowiedz

15. ~Tomson
0

2017-11-02 21:03:57

Może ktoś wrzucić screeny jak wyglądają ustawienia dla VoLTE? Właśnie przesiadam się na NJU, mógłbym przy okazji zmienić telefon.

Odpowiedz

14. ~Huawei
0

2017-11-02 20:57:45

Ile za takiego huwaweja

Odpowiedz

13. ~Luk
1

2017-11-02 15:49:34

VoLTE w Orange działa mocno w kratke. Po tym jak nie działało dość długo to uruchomili i więcej nie działa niż działa. Przed awarią tej usługi było wszystko dobrze.

Odpowiedz

12. ~Pączek
-1

2017-11-02 14:40:17

J7 2017 - VOLte działa od tygodnia za każdym razem . Wcześniej faktycznie działało wybiórczo.

Odpowiedz

11. orson_dzi
0

2017-11-02 14:25:54

@10 Potwierdzałem to na P10 Lite właśnie pracownika Orange, stąd w ogóle jest informacja i faktycznie działa, i są wszystkie opcje w Ustawieniach.

Odpowiedz

10. LuksikT
1

2017-11-02 14:21:58

Mam P10 lite z Orange od swojego pracodawcy-nie potwierdzam tej wiadomości-VoLTE nie działa.

Odpowiedz

9. ~VoltenieDziala
1

2017-11-02 14:02:50

a u mnie w nju nie działa VoLTE w Samsung S8

Odpowiedz

8. ~~
0

2017-11-02 13:14:36

W końcu Orange naprawi volte. W tej chwili mało telefonów ma volte. Więc się nie spieszą.

Odpowiedz

7. ~Anonim1
-1

2017-11-02 13:11:46

U mnie VoLTE od kilku dni działa prawie cały czas. Wifi calling działa od dawna.

Odpowiedz

6. Duke
1

2017-11-02 13:07:53

To chyba masz telefon w inne sieci. Od czasu awarii VoLTE nie działa w ogóle lub bardzo wybiórczo. Dobrze że WiFi Calling już naprawili.

Odpowiedz

5. ~
-2

2017-11-02 13:02:26

Mi tam VoLTE i VoWiFi działa w Orange cały czas i dobrze. Mam A5 2017 niebrandowany.

Odpowiedz